Városi tanulóbérlet 2023/2024/2

A városi tanulóbérlet átvételére 2024. február 12. és március 22. között lesz lehetőség a Hallgatói Szolgáltató Irodában.

Varosi_tanuloberlet_2362462

A tavaszi féléves városi tanulóbérlet érvényességi ideje: 2024. február 5. – 2024. július 5.

A városi tanulóbérlet kizárólag érvényes állandó diákigazolvánnyal, vagy igazolással (ideiglenes diákigazolvány) + fényképes igazolvánnyal (személyazonosító igazolvány, új típusú vezetői eng., útlevél) - együtt, az igazoláson vagy a diákigazolványon található oktatási azonosító feltüntetésével jogosít utazásra.

A városi tanulóbérlet csak a szociális alapon jogosult és a tanulmányi feltételeknek is megfelelő (állami ösztöndíjas, nappali tagozatos) hallgatók vehetik át.

A diákigazolvány önmagában utazásra nem jogosít!

A városi tanulóbérlettel kapcsolatos kérdésekkel, kérjük írjon e-mailt a hszi@hszi.u-szeged.hu címre.