Tömegközlekedés diákigazolvánnyal

A szegedi városi tömegközlekedés első éves hallgatóknak érvényes bérlet és ideiglenes diákigazolvány vagy érvényes középiskolai diákigazolvány közös felmutatásával, felsőbb éves hallgatóknak 2021/22 tavaszi féléves vagy 2022/23 őszi féléves matricával ellátott diákigazolvánnyal díjmentesen igénybe vehető 08. 27 és 09. 09. között.

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. tájékoztatása értelmében a szegedi városi tömegközlekedés igénybevétele az őszi félév kezdetén az alábbiak szerint alakul:

Első éves hallgatók csak érvényes bérlet és ideiglenes diákigazolvány vagy érvényes középiskolai diákigazolvány közös felmutatásával együtt vehetik igénybe a szegedi tömegközlekedést.

Felsőbb éves hallgatók számára 2021/22 tavaszi féléves matricával ellátott diákigazolvánnyal vagy 2022/23 őszi féléves matricával ellátott diákigazolvánnyal

a szegedi városi tömegközlekedés díjmentesen vehető igénybe 2022. 08.27 és 09.09. között.

A 2022. szeptemberi havi tanuló bérletek 2022.08.27-től érvényesek.

A megvásárolt városi tanulóbérletre az Oktatási Azonosító számot kell ráírni, kék színű tollal.