Honlapra_27

Irodai asszisztens - SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ

Gyakornoki pozíció megnevezése: Irodai asszisztens

Ellátandó feladatok:

• az épület üzemeltetésével kapcsolatos általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • az épületben zajló oktatás megszervezésében történő segítség;
  • egyetemi egységekkel és külső partnerekkel történő kapcsolattartás;
  • egyéb adminisztrációs jellegű feladatok ellátása.

Szakmai gyakorlat időtartama: minimum 120 óra, (kb. heti 2 nap, napi 4 óra)

Munkavégzés helye: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (6722 Szeged, Ady tér 10.)

Elvárások:

• MS Office magabiztos ismerete
  • jó szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés, munkára való igényesség

Előnyt jelent:

• közösségi oldalak kezelése
  • rugalmas időbeosztás

A pályázatokat az alábbi címre várjuk:

Név: Zsemberi-Baráth Beáta

e-mail: barath.beata@szte.hu

telefonszám: +36/30 549-9182

A fogadóintézményhez a jelentkezések beérkezési határideje: legkésőbb 2023. szeptember 18.

Friss hírek

Friss hírek RSS

Szeptemberi_hirlevel

Középpontban az őszi Felkészítő Programok! Személyre szabott tanácsok, tippek és trükkök a sikeres pályázathoz, interaktív workshopok a készségeid fejlesztéséhez, érdekes munkaerőpiaci trendek és inspiráló előadások. Ne feledd, a jelentkezési határidő október 6.! Ne maradj le, kattints a részletekért és jelentkezz!
CheckINN_TIV24_1270x430

Szeptember 16-án ismét útjára indul a CheckINN Turisztikai Innovációs Verseny! A hatodik alkalommal megrendezésre kerülő ötletverseny idén új vizekre evez, melynek középpontjában a Balaton turizmusa áll.

Honlap_54

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani az Európai Innovációs és Technológiai Intézet (EIT) Challenge Labs programját, mely 2024-től hivatalos EIT Label képzés! Az EIT Label, mint minőségi tanúsítvány csak a legkiválóbb oktatási programoknak adható, amelyek az innovációra, a vállalkozói készségre, a kreativitásra és a vezetői képességekre összpontosítanak.

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3