Honlapra_2_7

Technical Customer Support - Greensearch

A Daikin Hungary Kft., egy nemzetközi tulajdonban lévő globális vállalat. Prémium műszaki termékek (légkondicionáló berendezések) forgalmazásával foglalkozik, iparágában piacvezető. Magyarországon több Mrd-os forgalmat generálnak egy lelkes, eredményorientált csapattal közel 20 éve. A cég innovatív, folyamatosan fejlődik, az elmúlt öt évben majdnem megháromszorozták a helyi cég létszámát.

Amit a pozíció kínál

rugalmas munkavégzési hely és idő, munkába járás támogatása, home office

• képzések: nyelv, sales academy, készségfejlesztés, LinkedIn learning

külföldi munkalehetőség

• iparági szabadalmak

átlagon felüli bónusz (mindig teljesíthető elvárások, így teljes bónuszkifizetés)

Fő feladatok egy 7 fős csapat tagjaként:

• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, árajánlatok elkészítése kiválasztó szoftver segítségével, projektek nyomon követése, műszaki tanácsadás

• Műszaki koncepciók, műszaki dokumentációk, árlisták, katalógusok készítése

A pozíció elvárásai

Műszaki felsőfokú végzettség: gépészmérnök, épületgépész, energetikus, műszaki menedzser;

• Magabiztos angol nyelvtudás;

• Microsoft alkalmazások magabiztos használata;

• Személyes elvárások: alapos, precíz, együttműködő, jó kommunikációs készségekkel rendelkezik, tudásmegosztásban erős, szeretne egy piacvezető cég tagjává válni;

• Pályakezdők jelentkezését várjuk!

Előny:

• tervezéshez használható IT programok ismerete: méretező-, kiválasztó-, ajánlatadó szoftver alkalmazása

Ha szeretnél egy dinamikus környezetben, magasan kvalifikált emberekkel egy nemzetközi professzionális csapat tagjaként dolgozni, ahol időről időre mindig van lehetőség továbblépésre, küldd el önéletrajzod a katalin.marosi@greensearch.hu e-mail címre.

Friss hírek

Friss hírek RSS

Honlapra

We would like to invite you to take part in a virtual workshop led by Amazon Software Development Engineers! This workshop will give you a chance to improve your technical interview skills and will be facilitated by experienced interviewers and current engineers.

Honlapra_3

A Szegedi Tudományegyetem energiatakarékossági okokból az energiaárak rendkívüli alakulására tekintettel 2022. augusztusában - a korábbi évekhez hasonlóan - rendkívüli központi bezárást rendelt el.

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep_1

Középpontban a szakmai gyakorlat! Tekintsd meg az ügyfélfogadási rendet, leadási határidőket és nézd meg a legfrissebb tájékoztató videót!

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3