honlapra_3._12

Laboráns - Givaudan

Laboránsként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni az ízesítőalapanyagok gyártása

terén. Támogatni fogod a Minőségellenőrzési osztályt minden - a részlegre vonatkozó kérdésben.

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

  • Alapanyag minták és késztermékek analitikai érzékszervi és mikrobiológiai vizsgálata a meghatározott
  • vizsgálati módszerekkel, valamint az eredmények rögzítése. A laboratóriumi berendezések eszközök ellenőrzése, kalibrációja. Üzemi higiéniai minták vétele és azok ellenőrzése minőségbiztosítási szempontból.
  • Alapanyag- és késztermék minták előkészítése a külső laborok számára.
  • A minőségügyi laboratórium munkájához tartozó dokumentáció karbantartása a megadott határidőn belül (pl. ISO dokumentáció)
  • A laboráns feladata munkakörnyezete tisztántartása és annak fenntartása.

Te?

Szeretnél fejlődni és hatással lenni a saját környezetedre?

Szeretnél egy olyan kultúrában fejlődni, ahol egy kreatív csapat környezetben tudod kifejezni magad? Szeretnél ugyanolyan szenvedélyes csapattal együttműködni és tanulni, mint amilyen te is vagy? Akkor gyere és csatlakozz

hozzánk – légy hatással a környezetedre!

A szakmai profilod tartalmazza:

  • Középfokú szakirányú (laboráns/labortechnikus/vegyész technikus) végzettség
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent (élelmiszermérnök, kémia, biológia szak)
  • Angol alap szintű nyelvismeret, magyar nyelvtudás elvárás
  • Alapvető számítógépes ismeretek (SAP előny)
  • 2 műszakos folyamatos (H-V) munkarend vállalása
Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Műszakrendhez igazodó buszjárat Szeged-Makó, Hódmezővásárhely-Makó, Mezőhegyes-Makó és Nagylak-Makó irányból
  • Béren kívüli juttatás, magánegészségügyi szolgáltatás, balesetbiztosítás
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Utazási költségtérítés

Csatlakozz hozzánk és ünnepeljük együtt az élet szépségét. Figyelmességgel, megértéssel és elszántsággal, hozzunk létre közösen élelmiszeripari újításokat.

Lelkesedéseddel, egyéniségeddel és kitartásoddal minden nap hozzájárulhatsz a jövőnk alakításához, emberek milliárdjai számára hozva pozitív változást.

Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat.

Mi együtt vagyunk a Givaudan.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

www.givaudan.com/careers

Friss hírek

Friss hírek RSS

Juniusi_hirlevel

Kezdj el időben készülni az őszi szemeszterre, szemezgess a legfrissebb gyakornoki ajánlatok közül!

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep

A pályázati felhívás célja lehetőséget biztosítani a felsőoktatási tanulmányaikat folytató hallgatók részére annak érdekében, hogy közelebb kerülhessenek a biztosítási szakmához, megismerhessék a szakma 21. századi legfontosabb kihívásait.

majusi_hirlevel

Júniusban több nagyobb rendezvényre is várunk Benneteket, tekintsd meg a májusi hírlevelet a részletekért!

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3