285649786_10158342691376577_2099300970185407865_n

Érettségi After partyt szervez a Szegedi Tudományegyetem

Szívesen kieresztenéd a gőzt mielőtt megtudod, hogy felvettek az Egyetemre? Van egy jó hírünk a számodra: Érettségi after partyt szervez a Szegedi Tudományegyetem!

Várunk június 25-én, 17:00 órától az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ előtt, ahol 17:00 és 19:00 óra között az Egyetem munkatársai lesznek segítségedre abban, hogy könnyedén és gyorsan az első helyre kerüljön az SZTE, ha esetleg még nem ott van a listádon!

Program:

• 17:00-18:30 DJ Gabro
• 18:30-20:00 DJ MolnárBé
• 20:00-21:00 Bruno X Spacc
• 21:00-22:00 DJ G3rix

A rendezvény főszervezője a Szegedi tudományegyetem Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatósága.

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

meszaros-adriannaMészáros Adrianna – GTK: kereskedelem és marketing

Vajdasági vagyok, azért is szeretem Szegedet, mert sok mindenben hasonlít Szabadkára. Ismerősöktől rengeteg jót hallottam már az egyetemről, amit most saját bőrömön is tapasztalok. A kar számos ösztöndíjjal támogatja a legtehetségesebb diákokat és lehetőséget biztosít a gyakorlatszerzésre is. Kedvencem a kari sportnap, mert itt nemcsak mozoghatok, de a csapatjátékok segítenek a beilleszkedésben is.

Major_AttilaMajor Attila - ZMK, magánének

Azért jöttem erre a szakra, mert itt olyan tanárok tanítanak, akiket nagyra tartok. Maga a szak a tanszékvezető, Temesi Mária tanárnő miatt vonzó, hiszen sok lehetőséget kínál arra, hogy elsősként operában szerepelhessek, ez pedig kezdőként hatalmas lehetőség és megtiszteltetés. A ZMK-n a tanár-diák kapcsolat nagyon szoros, hiszen ez a pálya nagyon tanárfüggő. Én itt megtaláltam Andrejcsik István operaénekes személyében azt a mestert, akivel a legtöbbet tudtam eddig fejlődni.

További hallgatói vélemények >>>