PontOttParti_2018_SZTE-Fok_kezdo

Várjuk együtt a 2018-as felvételi ponthatárokat!

A 2018 szeptemberében induló képzések ponthatárait várhatóan 2018. július 25-én húzzák majd meg, vagyis aznap este 8 órakor kiderül, bekerültetek-e a kiválasztott felsőoktatási intézménybe.

Az SZTE Felvételi és a JATE Klub szervezésében PontOtt Parti lesz a Dugonics téren a Szegedi Tudományegyetem rektori épülete előtt.

A színpadon folyamatos programok, a kivetítőn mutatják a hivatalos ponthatárokat, majd a sikeres felvételi megünneplésére hajnalig tartó after-party lesz a JATE-ban!

SZTE_Felveteli JATE_Klub

Program:

►17:00 Pont Ott Warm Up Parti

Házigazdák: Gedzo - ofisöl & DJ Corvin

►19:00 Random Trip koncert

Vitáris Iván Ivan & The Parazol - ének
MC Kemon Irie Maffia – rap
Busa Pista Irie Maffia – rap
KosziJanka – ének
Pulius Tibor Supernem OFFICIAL - gitár
Cséry Zoltán Patché - Pákai Petra és Cséry Zoltán - billentyű
Bata István Kéknyúl - basszusgitár
DJ Q-Cee Vinyl Warriors - lemezjátszó, beatbox
Delov Jávor – dob

►19:50 Egyetemi köszöntő

►20:00 Hivatalos felsőoktatási felvételi ponthatárok kihirdetése

►21:00 Random Trip koncert

►22:00 Pont Ott After Parti - JATE Klub - DJ Corvin

A felvételizők számára előregisztráció alapján a JATE Klub - Szeged Buli ingyenes!

Előregisztráció

A karszalagokat a helyszínen lehet átvenni 17:00 és 22:00 között!

facebook-logo

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

Honti_Szilard_felveteliHonti Szilárd - JGYPK, testnevelő-edző

Világéletemben sportoltam, ezért fontos volt számomra, hogy segíthessem a diákokat már fiatal korukban az egészségesebb életmód felé orientálni. Ehhez nagyon komoly támogatást nyújtanak a szakmailag felkészült tanárok és a sokrétű képzés, hiszen a tanulmányok alatt minden sportba betekintést kapok. Mindenki, aki szereti a sportot és valóban ezzel akar foglalkozni később, itt megtalálja a számításait. Csak ajánlani tudom mind az egyetemet, mind pedig a szakot a fiatalabbaknak.

Frech DánielFrech Dániel – ÁJTK – jog

Úgy gondolom, hogy az egyetemen nagyon családias a légkör, nagyon közvetlenek és segítőkészek az oktatók. Nem is meglepő, hogy mindig előkelő helyeken szerepelünk az országos megmérettetéseken. Ugyanakkor Szeged miatt is érdemes ide jönni tanulni, hiszen nagyon szép, tiszta és rendezett ez a város.

További hallgatói vélemények >>>