Hero2

2024. május 24.

Örömmel jelentjük be, hogy az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ (EÉTK) honlapja teljesen megújult, hogy még átláthatóbb és felhasználóbarátabb felületet biztosítson hallgatóink és látogatóink számára. Az új dizájn és struktúra célja, hogy könnyebben hozzáférhetővé tegyük a központtal kapcsolatos legfrissebb információkat és szolgáltatásokat.

EETK_logo

2024. május 23.

Fejleszd tanulási képességeidet Marunák Mária kurzusával!

Az SZTE-n hosszú évek óta nagy sikerrel fut Marunák Mária tanulásmódszertani kurzusa, amely több ezer hallgatónak segített már sikeresen teljesíteni felsőoktatási tanulmányait. Most különösen a speciális képzési igényű hallgatók számára hirdetünk kiscsoportos tanulásmódszertani kurzust, hogy ti is minél hatékonyabban és sikeresebben birkózzatok meg az egyetem kihívásaival.