Hallgatói Díjkiosztó Ünnepség

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája tisztelettel meghívja Önt 2010. december 9-én, csütörtökön 19.00 órára az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi Termébe (Szeged, Ady tér 10.)

Az ünnepséget megnyitja és a díjakat átadja:
Dr. Szabó Gábor
a Szegedi Tudományegyetem rektora

Közreműködik

Szegedi Egyetemi Énekkar
Művészeti vezető: Száz Krisztina, Kohlmann Péter
Universitas Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Somorjai Péter

Az ünnepségen sor kerül

az Egyetemi Zenei Verseny,
az Egyetemi Vers- és Prózamondó Verseny,
a Verspályázatok,
a Naplópályázat,
a Jó tanuló, Jó sportoló verseny
díjainak,
valamint
a Szent-Györgyi Albert ösztöndíjak
és az SZTE Sófi Ösztöndíj különdíjainak átadására.

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

Csizmar_Adrienn_felveteliCsizmár Adrienn- BTK, szlavisztika-orosz

Szegediként sok jót hallottam az SZTE-ről, és egyáltalán nem akartam itt hagyni a várost és a barátaimat sem. Ezért is döntöttem a lengyel helyett inkább az orosz mellett, hiszen az előbbit csak Pesten tanulhattam volna. Legjobban a TIK tetszik az egyetemen. Nagyon hallgatóbarát, és itt tényleg minden eszköz megvan a nyugodt tanuláshoz. Ez egy olyan hely, ahova szívesen járok vissza mindig.

Erdész ÁdámErdész Ádám – ÁOK – orvos

Szeged egy igazán kellemes és szép város, nagyon jó a társaság. A belvárosban szinte mindenhol ismerősbe botlok. A képzés is nagyon jó, magas színvonalú, szerintem a tanárok is nagyon korrektek. Nagyon sok kulturális lehetőség van a városban és az egyetemen is. Szerintem nem elhanyagolható megemlíteni azt sem, hogy nagyon szépek a lányok is.

További hallgatói vélemények >>>