kep_masolata

Válaszd első helyen az SZTE MGK-t! – 2018. június 28-án „KITÁRT-KARRAL” várunk!

Tisztelt Hallgatójelöltünk!

Köszönjük, hogy felsőoktatási tanulmányainak egyik lehetséges képzési helyeként a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karát választotta!

Ezúton szeretettel meghívjuk 2018. június 28-ra a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karára (Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.) a KITÁRT KAR c. rendezvényünkre, kötetlen, interaktív programokra, ahol a barátai, családtagjai is szívesen látott vendégek!

Eddigi tájékoztatóinkon képzési kínálatunkról adtunk felvilágosítást, tudományos előadásokat, prezentációkat tartottunk az érdeklődők számára. Ezúttal kötetlen formában lesz lehetőség nemcsak az oktatási épületekkel, hanem az oktatókkal, diáktársakkal, az egyetemi élet színes oldalával történő ismerkedésre is.

2018. június 28-án, csütörtökön 10.00-15.00-ig színes, változatos programokkal várjuk, amelyekben lesz ismerkedés az oktatási épületekkel, szakmai témájú, gyakorlatias programok, tanüzemi, lőtéri bemutató, beszélgetés duális partnereinkkel, bográcsozás, stb. A rendezvény végén értékes SZTE-s díjat sorsolunk ki!

REGISZTRÁLT résztvevőinknek ajándékkal és egytálételes ebéddel kedveskedünk. Kérjük, hogy részvételi szándékát, és a résztvevők számát 2018. június 15-ig részére e-mailben szíveskedjék jelezni.

Üdvözlettel:
Dr. habil. Komarek Levente s. k.
egyetemi docens
oktatási és közkapcsolati dékánhelyettes

PDF letöltése

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

ondrik-imolaOndrik Imola – ÁJTK: nemzetközi tanulmányok

Szegeden az egyetemi élet hatalmas, számos területen kipróbálhatjuk magunkat: írhatunk az egyetemi újságba, beléphetünk az egyetemi színházba, kórusba, különböző sportklubokba. Megannyi program segíti a külföldi tapasztalatszerzést és jövőnk tervezését is, például az Erasmus-tájékoztató és az Állásbörze.

Major NoemiMajor Noémi – TTIK, molekuláris bionikai mérnök

Azért jelentkeztem az SZTE-re mert az országban csak két egyetemen érhető el a molekuláris bionikai mérnök szak. Mivel Szeged egyetemi város, így ezért választottam inkább Szegedet. És milyen jól is tettem! A tanároknak nagyon jó hírük van, kedvesek, segítőkészek és fiatalok. A képzés rendkívül gyakorlatias, sokszor van laborgyakorlatunk, ami igazán hasznos lesz majd a jövőben. A sok gyakorlat miatt pedig teljesen más a képzés, érdekes és izgalmas.

További hallgatói vélemények >>>