konf

Nemzetközi online konferencia a világjárvánnyal kapcsolatos kutatási eredményekről

Nemzetközi online konferenciát szervez a Lundi Egyetem 2022. május 16-17-én, The EUGLOHRIA Seeding Conference For Joint Pandemics Research címen. A konferencia az EUGLOHRIA projekten belül az EUGLOH-partnerek – amelynek az SZTE is tagja – közötti tudományos együttműködést erősíti, jelen helyzetben a Covid-19 világjárvány kutatásainak összegyűjtésével. A konferenciára minden tudományterület kutatója jelentkezhet, az absztraktokat beküldeni 2022. március 31-ig lehet.

A konferencia honlapja: https://sv-se.invajo.com/event/euglohriaconferens/euglohriaseedingconferens

A konferencia felhívása itt olvasható.

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

cikk_boritokepek_11

Az Angol-Amerikai Intézet által szervezett 7. angol tanulmányi verseny első, online fordulóján 81 diák vett részt a régió 16 középiskolájából. A második, szóbeli fordulón 9 diák vállalta a megmérettetést: április 20-án előadták prezentációikat és ugyanitt kiderült az is, ki és milyen eredményt ért el az intézet régi hagyományokkal rendelkező versenyén.