SZTE BTK 2017. december

2017. december 25.
2017. december 12.
2017. december 08.

Érdekes programokkal, szakos standokkal, tájékoztatókkal, épülettúrával várunk titeket!

2017. december 05.

2017 szeptemberében aranydiplomát vett át A. Sajti Enikő a Bölcsészettudományi Kar professor emeritája. A professzor asszony ezer szállal kötődik a BTK-hoz, hiszen nemcsak itt diplomázott, hanem a szerelmet is itt találta meg. Itt lett belőle a Balkán, Jugoszlávia, a délvidéki magyar kisebbség 20. századi történetének nemzetközileg is ismert és elismert kutatója. Volt tanszékvezető, oktatási dékánhelyettes, a történettudományi doktori iskola törzstagja, több bizottság tagja, alelnöke. Tanszékével, az Újkori Egyetemes Történeti és Mediterrán Tanulmányok Tanszékének munkatársaival ma is szoros a kapcsolata.

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)