A 2/2015. (IV.16.) sz. rektori-kancellári együttes utasítás alapján a jelen eljárásban – bruttó 1 millió Ft feletti értékű - érvényes szerződés csak az SZTE Gazdasági Szervezet Főigazgatójának jóváhagyásával köthető. Erre tekintettel tájékoztatjuk az ajánlattevőket, hogy jelen eljárásban Ajánlatkérő csak a főigazgatói jóváhagyás megtörténtét követően hirdet eredményt. Ajánlatkérő a főigazgatói jóváhagyás elmaradása esetén az eljárást eredménytelenné nyilvánítja.
SZTE Fogorvostudományi Kar (6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 64-66.) részére 64 db FFPE minta célzott szekvenálása.
Vállalkozó a részére átadott, FFPE mintákon a kiválasztott 74 humán génre tervezett Agilent SurSelect Target Enrichment Kit felhasználásával könyvtárkészítést végezzen. Az elkészült poolozott, minőségellenőrzött és qPCR-rel kvantifikált könyvtárak szekvenálása Illumina MiSeq genoszekvenáló platformon történjen, melyet követően Vállalkozó a nyersadatokat és a teljes bioinformatikai analízis eredményét Megrendelő rendelkezésére bocsássa. A teljes workflow minőségbiztosított módon, a Megrendelő számára teljes garanciával valósuljon meg, a garantált átlagos lefedettség 500x.
A szekvenálási szolgáltatás tartalma:
DNS szekvenálás, amely magába foglalja a szekvenáláshoz szükséges DNS tisztítását és a tisztított PCR - termék szekvenálását
1) A minták feldolgozása a beérkezést követően 24 órán belül megkezdődik,
2) a szolgáltatást végző vállalja a megkapott PCR termékek tisztítását a szekvenálási reakció elvégzése előtt,
3) a szekvenálási eredményeket a minták beérkeztét követő 60 munkanapon belül a megrendelő rendelkezésére bocsátják.
Mennyiség: 64 db FFPE minta
Alkalmassági feltételek:
1.) Ajánlattevő rendelkezzen tapasztalattal FFPE minták tisztításában, szekvenálásában
Igazolás módja:
1.) Ajánlattevő egyszerű nyilatkozatban igazolja tapasztalatát FFPE minták tisztításában, szekvenálásában.
Szállítási és számlaküldési cím :
SZTE Fogorvostudományi Kar
(6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 64.)
Ajánlattevő adja meg az alábbi egységárakat:
|
Nettó egység ár Ft/db |
Bruttó egységár Ft/db |
1 db FFPE minta szekvenálása |
|
|
64 db FFPE minta szekvenálása |
|
|
Összesen : |
|
|
Bírálati szempont: A legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás a fent megnevezett feladatok ellátására. Ajánlatkérő a megadott egységárak összegét fogja értékelni.
Ajánlatkérő a mindösszesen megadott bruttó árakat fogja értékelni.
Az ajánlati árnak fedezetet kell nyújtania a szolgáltatással kapcsolatban felmerülő költségekre, a helyszínre történő kiszállítás költségét is.
Szerződéses időszak alatt a minta keretmennyiség: tervezetten 64 db FFPE minta
Ajánlattevő fenntartja a jogát, hogy a megadott keretmennyiségtől (tervezetten 64 db minta) eltérjen.
Számlázási cím: Szegedi Tudományegyetem
6720 Szeged, Dugonics tér 13.
Fizetési mód: A szolgáltatás díja átutalással, egy összegben kerül kifizetésre a számla kézhezvételétől számított 60 napon belüli fizetési határidővel, banki átutalással, az Intézet által igazolt teljesítést követően.
Az eljárásban nem lehet ajánlattevő, alvállalkozó aki
a) Végelszámolás alatt áll, vagy vonatkozásában csődeljárás elrendeléséről szóló bírósági végzést közzétettek, vagy az ellene indított felszámolási eljárást jogerősen elrendelték.
b) Olyan gazdálkodó szervezet, amelynek tagja, vagy vezető tisztségviselője gazdasági, illetőleg szakmai tevékenységével kapcsolatban jogerős bírósági ítéletben megállapított bűncselekményt követett el, amíg a büntetett előélethez fűződő hátrányok alól nem mentesült; illetőleg olyan gazdálkodó szervezet, amelynek tevékenységét a jogi személlyel szemben alkalmazható büntetőjogi intézkedésekről szóló 2001. évi CIV. törvény 5. §-a (2) bekezdésének b), illetőleg g) pontja alapján a bíróság jogerős ítéletében korlátozta, az eltiltás ideje alatt, illetőleg ha az ajánlattevő tevékenységét más bíróság hasonló okból és módon jogerősen korlátozta.
c) A közbeszerzési eljárásokban való részvételtől jogerősen eltiltásra került, az eltiltás ideje alatt.
d) Egy évnél régebben lejárt adó-, vámfizetési vagy társadalombiztosítási járulékfizetési kötelezettségének nem tett eleget, kivéve, ha megfizetésére halasztást kapott.
e) Korábbi – három évnél nem régebben lezárult – közbeszerzési és egyéb pályázati eljárásban hamis adatot szolgáltatott és ezért az eljárásból kizárták, illetőleg a hamis adat szolgáltatását jogerősen megállapították, a jogerősen megállapított időtartam végéig.
Figyelem! Ajánlattevő nyilatkozzon, hogy a fenti kizáró okok hatálya alatt nem áll.
Figyelem! Kérem, hogy Vállalkozó az ajánlatával egyidőben nyújtsa be az alábbi nyilatkozatot.
A vállalkozó összeférhetetlenséget kizáró és egyben a teljesítés feltételeit igazoló nyilatkozata
Alulírott (....), mint a(z) (.......) képviseletére feljogosított személy kijelentem, hogy az általam képviselt vállalkozás és a Szegedi Tudományegyetem között (...)-án létrejött, (...) tartalmú kutatás-fejlesztési megállapodással kapcsolatosan nem áll fenn összeférhetetlenség, azaz
Kijelentem továbbá, hogy a fenti megállapodásban rögzített kutatási feladat elvégzéséhez Társaságunknál a szükséges erőforrás, technológia valamint eszköz- és műszerpark rendelkezésre áll, illetve amennyiben fentiek bármelyike részben vagy egészben hiányzik, akkor azt nem a Szegedi Tudományegyetemtől veszem bérbe.
Dátum, aláírás
Nyertes ajánlattevő: T-sejt Orvosdiagnosztikai és Kutatás-fejlesztési Kft.
Nyertes ajánlati ár: 4 535 433,-Ft+ÁFA
14. Őszi Kulturális Fesztivál ,BTK ,Egyetemi Tavasz ,Egyetemi Élet ,Egyetemi élet ,Esemény ,Fókusz ,Irodalom ,JGYPK ,Kulturális Iroda ,Kultúra ,Kutatók Éjszakája 2009 ,Riport ,SZTE Kulturális Iroda ,SZTE Kultúrális Iroda ,Sport ,Szabadegyetem ,TIK ,TTIK ,ZMK ,