A beszerzés tárgya: Kiviteli tervdokumentáció készítése tisztatéri laboratórium kialakításához
Helyszín: Szeged, Aradi vértanúk tere 1.
Szállítás, teljesítés tervezett időpontja: szerződés aláírását követő 30 naptári nap
A beszerzés ismertetője:
A SZTE TTIK Kémiai Intézet, a „GINOP-2.3.3-15-2016-00035” számú és „Komplex Anyagtudományi Felületvizsgáló Központ kialakítása” című pályázat keretén belül komplett kiviteli tervdokumentációt kíván készíttetni ISO7 tisztatéri szabványnak megfelelő laboratórium kialakításához.
A laboratóriumot és a hozzá tartozó egyéb helyiségeket, a mellékelt alaprajzon M31, M31b, M31d, M31e, M31f, M31g, és M33 jelzésekkel ellátott helyiségek területén kell megvalósítani, hozzávetőlegesen 77m2 alapterületen.
A tervezés helye, a Szeged, Aradi vértanúk tere 1. szám alatti Bolyai épület műemlék épület!
A terveket ennek figyelembe vételével kell elkészíteni, az Örökségvédelmi Iroda szakembereivel egyeztetni szükséges. (Az M31 helyiségben védett mennyezeti festés található.)
A készítendő komplett tervdokumentációnak tartalmaznia kell a laboratórium létrehozásához szükséges minden szakági tervet (építészet, statika, elektromosság, gépészet, tűzvédelem, biztonságtechnika…stb.).
A pályázaton való részt vétel feltételei:
Ajánlatot kizárólag a helyszíni bemutatáson részt vevő pályázók adhatnak.
Pályázónak vállalnia kell, hogy a tervezés során, heti két alkalommal személyes konzultációt folytat az Igénylő egység szakembereivel a helyszínen és erről írásos emlékeztetőket készít.
A pályázónak rendelkeznie kell a következő referenciával, melyet a pályázatához csatolnia kell: Az elmúlt 3 évben legalább egy, kutató laboratórium kiviteli terveinek készítése, minimum nettó 0,8MFt tervezési díj értékben.
A tervek elkészítéséhez a Megrendelő a mellékelt részletezésű alaprajzokat tudja biztosítani szintenként, PDF és dwg formátumban. E tervek tájékoztató jellegűek, a Pályázónak a tervek elkészítéséhez fel kell mérnie az érintett helyiségeket, és azok elektromos, illetve gépészeti rendszereit.
A kiviteli tervdokumentációt a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően, különös tekintettel a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet szerinti tartalmi követelményeknek megfelelően kell elkészíteni.
A tervdokumentációk leadását 6 példány papír alapú és 1 példány elektronikus (CD) formátumban kell teljesíteni PDF és DWG formátumokban.
A tervdokumentációknak tartalmaznia kell árazott és árazatlan tételes költségvetést is Excel programban.
A végleges dokumentálás előtt a tervező köteles a tervet 1 példányban bemutatni illetve leadni, és a műszaki iroda képviselője által kért javítások és hiányosságok pótlása után elvégezni a teljes dokumentálást.
Általános előírások:
A tervek elkészítésénél alapvető szempont a műszakilag megfelelő, de költséghatékony megoldások betervezése.
A tervezőnek le kell folytatnia a szükséges hatósági, szakhatósági egyeztetéseket, valamint folyamatos konzultációkat az üzemeltető képviselőjével, ezen egyeztetésekről és konzultációkról emlékeztetőt köteles felvenni, melyet az érintetteknek eljutat.
A tervezőnek a tervezési feladat elvégzéséhez szükséges mindennemű feltárást el kell végezni, ezek költségét – az ideiglenes helyreállítással – az ajánlati árnak tartalmaznia kell. Az egyetem a feltáráshoz szükséges területet biztosítja.
A tervezés és a szakhatósági egyeztetések, illetve engedélyezés során felmerülő összes költség a nyertes pályázót terheli! (Tulajdoni lap és hiteles térképmásolat kiváltása, közreműködő szakhatóságok igazgatási szolgáltatási díjai, szakértői díjak…)
Az elkészítendő tervdokumentációkban foglalt szellemi alkotás a Tervező tulajdona lesz, de a tervezési díj megfizetésével a Megrendelő megszerzi a tervdokumentáció szabad, korlátozásmentes felhasználói jogát, amely alapján a Tervező előzetes jóváhagyása nélkül (de tájékoztatása mellett) jogosult azt teljes körben és korlátlan ideig felhasználni, továbbtervezésre másnak átadni, ezzel kapcsolatban a Tervezőnek további igénye nincs.
Az építőipari kivitelezési tevékenységről szóló 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet 15. § szerint a felek elfogadják, hogy a tervező az általa készített kivitelezési dokumentációval kapcsolatban az Étv. 33. § (4) bekezdése szerint tervezői művezetést végezhet, amelyre a felek ennek szükségessége esetén külön szerződést kötnek.
A tervező köteles, a kivitelezésre kiírt pályázatok során feltett, tervezéssel összefüggő kérdésekre - többek között a betervezett anyagok és berendezések kiváltására megajánlottak megfelelőségére, és elfogadására történő nyilatkozással - a Megrendelő által megadott határidőre válaszolni. A tervező köteles továbbá a kérdésekre való válaszadások során új költségvetési tételek felmerülése esetén kiegészítő költségvetést összeállítani árazott és árazatlan formában.
A Tervező 1 végszámlát nyújthat be a műszaki ellenőr által kiadott műszaki teljesítésigazolás után.
A vállalkozói számla kiegyenlítése átutalással történik, 60 napos fizetési határidővel. A megrendelő előleget nem fizet.
A Vállalási árat a következő formában kérjük megadni:
nettó összeg:………………………..,- Ft
ÁFA 27%:………………………..…- Ft
Bruttó összeg:…………………...….,- Ft
Helyszíni bejárás helye és időpontja:
Szeged, Aradi vértanúk tere 1.
2017. július 24. 10 óra
Találkozó az épület portájánál
Nyertes ajánlattevő: Duna-Tisza Ingatlanfejlesztő Kft.
Nyertes ajánlati ár: 1 400 000,-Ft+ÁFA
14. Őszi Kulturális Fesztivál ,BTK ,Egyetemi Tavasz ,Egyetemi Élet ,Egyetemi élet ,Esemény ,Fókusz ,Irodalom ,JGYPK ,Kulturális Iroda ,Kultúra ,Kutatók Éjszakája 2009 ,Riport ,SZTE Kulturális Iroda ,SZTE Kultúrális Iroda ,Sport ,Szabadegyetem ,TIK ,TTIK ,ZMK ,