2024. május 3., péntek English version
Archívum  --  2010  --  7. szám - 2010. május 10.  --  Egyetemi Élet
Tíz kö­te­tet mu­tat be a Sze­ge­di Kö­zép­kor­ász Mű­hely
Címkék: Egyetemi Élet
Nagy­sza­bá­sú könyv­be­mu­ta­tó­ra vár­ja az ér­dek­lő­dő­ket má­jus 12-én (szer­dán) a Sze­ge­di Kö­zép­kor­ász Mű­hely. Tíz új kö­te­tet tár­nak a pub­li­kum elé, mo­nog­rá­fi­á­kat, ta­nul­mány­kö­te­te­ket, for­rás­ki­adá­so­kat. Az el­ké­szült köny­vek több szak­mai kö­zös­ség (SZTE BTK Tör­té­ne­ti Se­géd­tu­do­mány­ok Tan­szék, SZTE BTK Kö­zép­ko­ri és Ko­ra Új­ko­ri Ma­gyar Tör­té­ne­ti Tan­szék, MTA-MOL-SZTE Ma­gyar Medievisztikai Ku­ta­tó­cso­port, il­let­ve az SZTE Tör­té­ne­lem­tu­do­má­nyi Dok­to­ri Is­ko­la Medieviszti­ka PhD-programja) al­ko­tó­mun­ká­ját di­csé­rik. A szer­ve­zők min­den ér­dek­lő­dőt sze­re­tet­tel látnak a ren­dez­vény­en, ahol ked­vez­mé­nyes áru­sí­tás is lesz, va­la­mint a szer­zők és szer­kesz­tők is de­di­kál­nak. A be­mu­ta­tó idő­pont­ja: 2010. má­jus 12. (szer­da) 17 óra. Hely­szín: SZTE BTK ka­ri kon­fe­ren­cia­te­rem (Egye­tem u. 2., föld­szint).