Kurzusajánló

2024. április 03.

Az EPAM és a Szegedi Tudományegyetem együttműködésében 2023 őszétől képzési területtől függetlenül új modul nyílt az IT terület iránt érdeklődő hallgatók számára.

Nevtelen_terv_19

2024. január 29.

Bajban vagy azzal, hogyan kezdj neki a szakdolgozatnak? Megakadtál valahol? Kellene hozzá egy kutatás, de nem tudod, mit válassz, vagy éppen, hogy hogyan kezdj hozzá? Ha volt olyan kérdés, amire igent válaszoltál, ez a kurzus neked lett kitalálva!

Nevtelen_terv_23

2023. december 06.

Szeretnél fejlődni az AI használata terén? Itt a tökéletes kurzus számodra a Coursera for SZTE-n! A Generative AI for Everyone kurzus az alapoktól kezdve mélyíti el a tudást, és gyakorlati tanácsokat is kapsz, hogy hogy használhatod igazán hatékonyan a mesterséges intelligenciát a magán- és üzleti életben egyaránt. Tanulj ingyen a Stanford oktatójától és válj magabiztos felhasználóvá a kurzus végére!