Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság

2023. április 14.

Üdvözöljük az SZTE NKI honlapján!

A Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság az SZTE nemzetköziesítéssel kapcsolatos stratégiai céljainak megvalósításáért közreműködik az egyetem nemzetközi kapcsolataival összefüggő feladatok ellátásában, annak érdekében, hogy fejlessze az intézmény nemzetközi, valamint az Európai Felsőoktatási és Kutatási Régióban való aktív szerepvállalását. Az igazgatóság ellátja az egyetem hazai és nemzetközi egységes megjelenésével és kommunikációjával, valamint a marketing és PR tevékenységgel összefüggő feladatok koordinációját.

Az NKI vezetője a nemzetközi és közkapcsolati igazgató, aki munkáját a nemzetközi és közkapcsolati rektorhelyettessel együttműködésben végzi. Az NKI irodákra tagozódik. Az NKI-n belül az American Corner, a Konfuciusz Intézet, a Nemzetközi Képzések Irodája, a Nemzetközi Mobilitási Iroda, a Közkapcsolati Iroda, az Alma Mater Iroda valamint Nemzetközi Együttműködési és Beiskolázási Iroda működik.