Honlap_4

Ugorj fejest a szakmai fejlődésbe

Szeretnél belelátni egy innovatív cég, bank és biztosító működésébe? Van kedved izgalmas és valós projektekben, munkafolyamatokban részt venni?

Akkor nálunk a helyed, hiszen ezekre a tapasztalatokra és sokrétű szakmai fejlődésre adunk lehetőséget számodra. Tudjuk, hogy ezek az egyetem elvégzése után hatalmas előnyt jelentenek majd neked a munkaerőpiacon, sőt, még fontos kapcsolatokra is szert tehetsz.

A jó gyakorlati hely tehát egy ugródeszka a szakmai kiteljesedéshez. Ebben segít neked a K&H, hiszen, ha aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, akkor az egyetem által kötelezően előírt szakmai gyakorlatodat nálunk végezheted – függetlenül attól, hogy alap- vagy mesterképzésre jársz. Már a gyakorlati idő alatt is aktívan részt vehetsz a napi munkafolyamatokban, akár a lakossági banki fiókhálózat, akár a vállalati ügyfelek kiszolgálása, akár az olyan központi támogató szakterületek érdekelnek, mint például a marketing vagy a treasury.

Nálunk egy nemzetközi csapat tagja leszel, és még arra is lehetőség van, hogy a K&H Banknál írd a szakdolgozatodat. De nemcsak az egyetem alatt, hanem a diplomád megszerzése utána is nyitva áll a kapu nálunk.

A frissdiplomásoknak szóló K&H karrierstart! programunkban tovább fejlesztheted magadat, ugyanis egy éven keresztül négy szakmai területet is kipróbálhatsz, hogy aztán a végén már könnyen eldönthesd, melyik területen, szakmában szeretnél igazán elmélyedni. Ugyanis mi hisszük, hogy munkatársaink úgy lehetnek igazán sikeresek és elégedettek, ha azzal foglalkozhatnak, ami tényleg érdekli őket, és amiben igazán jók.

Ismerj meg minket jobban

Azt valószínűleg tudod rólunk, hogy ország egyik vezető pénzintézete vagyunk. Ez azt jelenti, hogy országszerte 195 lakossági ügyfélpontot működtetünk, 1,6 millió ügyfélnek kínálunk pénzügyi szolgáltatásokat, és 3800 munkatársunk van. Emellett az év legjobb digitális bankja is lettünk, mivel folyamatosan fejlesztjük az elektronikus banki és biztosítási megoldásokat. Így például mi tettünk elsőként elérhetővé a hazai piacon a Google Pay okostelefonos fizetést, amit azóta sorra követett az Apple, Garmin és Xiaomi fizetési megoldások bevezetése. A K&H digitális pénzügyi asszisztensét, Kate-et pedig már több százezer alkalommal kérdezték ügyfeleink. És épp most cseréltük le mobilbankunkat egy vadonatúj, újgenerációs verzióra.

Vezető pénzintézetként azt is fontosnak tartjuk, hogy aktív szerepet vállaljunk abban a társadalomban, amelyben élünk, ezért aktívan részt veszünk az egészségügy, a pénzügyi oktatás, a vállalkozásfejlesztés és a környezetvédelem támogatásában. Ennek részeként 20. éve működik a gyermekegészségügyet új, innovatív orvosi műszerekkel ellátó K&H gyógyvarázs programunk, és a sport minden területén – az élsportban, a tömegsportban, a parasportban és az e-sportban – is ott vagyunk.

Emellett pedig évek óta kiemelt gondot fordítunk a bolygónk megóvására.

Ennek érdekében saját működésünkön keresztül, hitel- és befektetési politikánkban, illetve a vállalatok és a lakosság aktivizálásával is teszünk egy fenntarthatóbb, élhetőbb jövő megteremtéséért. Például épp nemrég kötöttünk támogatási megállapodást a WWF Magyarországgal a védett állatok magyarországi élőhelyének megóvására.

Ha Te is szeretnél az ország egyik legnagyobb pénzintézetének tagja lenni, felfedezni a benned rejlő képességeket és kiteljesedni abban, ami leginkább érdekel, akkor jelentkezz hozzánk szakmai gyakorlatra, fedezd fel velünk a pénzügyi világ lehetőségeit!