Honlapra_20

Karrierépítés vidéken? Lehetséges!

A középiskola elvégzése után minden fiatal számára komoly és nehéz döntés, hogy melyik szakirányt, illetve főiskolát vagy egyetemet válassza felsőoktatási intézményként. Különösképpen igaz ez a vidéken élő diákokra, hiszen gyakran szülőhelyüket, lakhelyüket kénytelenek elhagyni annak érdekében, hogy megfelelő színvonalú oktatási helyre kerüljenek be.

A kollégiumi helyek száma véges, az albérlet finanszírozása is komoly kihívást jelent. Emellett sokak számára jelentős változást okozhat hozzászokni egy-egy nagyváros, különösen a főváros “nyüzsgéséhez”. Éppen ezen okok miatt célszerű előre tájékozódni arról, hogy van-e olyan nívós munkahely a lakhely közelében vagy más “élhetőbb” vidéki városban, ahol a diploma megszerzése után el lehet helyezkedni és karriert építeni.

Cégünk, a kaposvári Precognox Kft. az egyik legmeghatározóbb dél-dunántúli szoftverfejlesztő cég, amely komoly szakmai fejlődési lehetőséget kínál a pályakezdő fiatalok számára. Sok jelenlegi kollégánk már szakmai gyakorlatát is nálunk töltötte, mialatt egyértelművé vált, hogy a későbbiekben is szívesen dolgozunk majd együtt, ez bizonyítja azt is, hogy van bennünk valami közös. Hogyan vált ez lehetségessé egy vidéki városban?

Innováció, karrierprogram, odafigyelés a kezdetektől

Innováció

Cégünk elkötelezett az innováció mellett, ideértve a szakmai naprakészséget, a technológiai eszközöket és az irodai környezetet. Szakmai fejlődésünk egyik kulcsa a folyamatos edukáció, a csapat tagjainak lehetőséget biztosítunk a tanulásra a munkaidő keretein belül. Professzionális informatikai eszközparkkal rendelkezünk, emellett új kaposvári irodánkban ergonómiailag kiváló munkabázisok, bútorok és szobák állnak a munkatársak rendelkezésére.

Karrierprogram

Gondosan felépített karrierprogrammal rendelkezünk, amely magában foglalja a végzős középiskolások számára rendszeresen megtartott pályaorientációs előadásokat, a céglátogatási lehetőséget, emellett az érdeklődők számára tanulási segédletet is küldünk. Mentoraink pedig már a szakmai gyakorlat alatt is hasznos gyakorlati tanácsokkal segítenek.

Odafigyelés a kezdetektől

Az általános- és középiskolák tanulói számára szervezett programozási versenyeink során a diákok nem csak hasznos IT eszközökkel gazdagodhatnak, hanem a szakmát érintő kérdéseikre is válaszokat kaphatnak. Segítünk a pályaválasztásban, majd a cégnél való elhelyezkedés után folyamatosan segítjük és támogatjuk a szakmai fejlődést és a beilleszkedést.

Tartós kapcsolatban

Büszkén mondhatjuk, hogy az elmúlt években sikerült dinamikusan bővítenünk csapatunkat. Ennek számos oka van. A versenyképes fizetés, a remek munkakörülmények, kiváló csapatépítő programok, a szakmai közeg, az évről-évre bővülő támogatási lehetőségek csak néhány dolog, ami alapvető fontosságú, hogy a csapat tartósan együtt maradhasson.

Fiataloknak való vidék

Bár gyakran “pörgésre” vágynak a Z generáció tagjai, de az élhető és megfizethető város, a somogyi kirándulási lehetőségek és a Balaton, illetve a Deseda közelsége mind-mind olyan vonzerőt jelentenek, amely kiváló célponttá teszi Kaposvárt a fiatalok számára is.

Kisfilmünkből megtudhatod, hogy mire számíthatsz, amennyiben Kaposvárt választod:

Várunk Rád!

Amennyiben Számodra is fontos a karrier, a munkakörülmények, a szakmai fejlődés és mindezt nyugodt vidéki közegben képzeled el, akkor érdemes jelentkezned hozzánk, hisz többek között az Év Kaposvári Munkáltatójaként, Családbarát és Szerethető Munkahelyként várunk. Sőt! Idén már országos és nemzetközi viszonylatban is felfigyeltek ránk, hiszen a Magyar Nemzeti Bank “rejtett bajnokként” tekint ránk, míg a Financial Times a top 1000 legdinamikusabban fejlődő európai vállalkozásokat tartalmazó listájára is felkerültünk.

Van kérdésed?

Felsőoktatásban tanulóként és pályakezdőként biztosan sok további kérdés merül fel Benned is. Ne habozz feltenni őket a hr kukac precognox pont com címen! Tekintsd meg nyitott pozíciónkat is!