2024. április 25., csütörtök

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep

Brancs Campus Startup versenyfelhívás

Tanulj a legjobbaktól! Emeld az ötletedet a következő szintre.

Brancs Campus Startup versenyfelhívás

Csatlakozz csapatoddal az első startup versenyhez, ahol az ötletedet a vevőidnek kell eladnod. A Brancs Campus versenyen a közösség nem lájkokkal, hanem valós pénzzel tud szavazni az ötletedre. A befolyt pénz természetesen teljes mértékben a Tiéd. Résztvevőként csak nyerhet a csapatod, hiszen ötleted fejlesztéséhez a hazai vállalkozói világ legnagyobb neveitől kaphatsz majd tanácsokat. Azonban, ha ez nem elég, az első helyezettnek megduplázzuk a szavazás során befolyt összeget.

Mik a nyeremények?

1. legtöbbet gyűjtő csapatnak: 1.500.000 Ft értékű ajándék + pénz duplázás és egyéb juttatások

2. legtöbbet gyűjtő csapatnak: 250.000 Ft értékű ajándék + összegyűjtött pénz és egyéb juttatások

3. legtöbbet gyűjtő csapatnak: 150.000 Ft értékű ajándék + összegyűjtött pénz és egyéb juttatások

Pitch különdíj: 750.000 Ft értékű ajándék + összegyűjtött pénz

Időzítés

• Ötletek feltöltése: 2022. december 5-ig
  • Kampánykészítés: 2023. január 10-ig. A döntőbe jutó csapatok írásos tanácsadást és videós mentorálást kapnak, amivel véglegesíthetik üzleti tervüket és feltölthetik a kampányukat a Brancs oldalára.
  • Pénzgyűjtés: 2023. január 30-ig. A döntősöknek ezután a Brancs oldalán valós pénzt kell gyűjteniük az ötletükre és egy pitch során kell bemutatkozniuk a nagyközönségnek
  • Eredményhirdetés és Pitch: 2023. január 31-én

Tanulj a legjobbaktól! Emeld az ötletedet a következő szintre.

Részletek és jelentkezés: https://brancskozosseg.hu/campus