Szegedi Tudományegyetem Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek, Események  --  Hírek

2014. április

Épület

A 410 ágyas klinika tűzvédelmi rendszere kialakítása miatti komplex átalakításhoz kapcsolódó tervek áprilisban véglegesítésre kerültek.

Az érintettek jóváhagyását követően, az engedélyes tervek május első felében kerülnek benyújtásra SZMJV Önkormányzata Építési Irodájára. A „Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ klinikáinak részére csőposta rendszer tervezése, beszerzése, leszállítása, kiépítése, telepítése, beüzemelése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése” tárgyú közbeszerzési eljárás ajánlati felhívása április 18-án megjelent.

Eszközbeszerzés

A „Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére orvos-technológiai gép-műszerek és felszerelések leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítésére: a 3. részajánlati körben: műtői felszerelések, a 4. részajánlati körben: laboreszközök, az 5. részajánlati körben: szívsebészet terápiás eszközei” tárgyú közbeszerzés ajánlati felhívása megjelent. Szerződéskötésre került sor a Digitális videókép rögzítő szerver, valamint az LCD televízió készülékek beszerzése tárgyú közbeszerzésben. A 265 ágyas klinika bútorbeszerzésében zajlanak a belső egyeztetések. A betegellátás zavartalanságát szem előtt tartva, a beszerzett eszközök átvétele folyamatos.

Egyéb

2014. április 1-jén a Szegedi Tudományegyetem Támogatási Szerződésmódosítást nyújtott be, amelyben költségaktualizálás, költségátcsoportosítás, a közbeszerzési terv, valamint a tevékenységi ütemterv aktualizálása került kezdeményezésre.

2014. április 17-én az Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság 2014. évi EUTAF ellenőrzés indításáról értesítette a Szegedi Tudományegyetemet, amelyhez kapcsolódó előzetes adatszolgáltatásnak a Szegedi Tudományegyetem eleget tett.

Infoblokk3_ERFA uszt_logo_rgb