karrier_napok_logo SZTE Állásbörze 2024.04.23.

VIB_Employer_Branding_Workday_Banner

Villeroy & Boch Magyarország Kft., ahol a minőség és innováció találkozik a hagyománnyal és elkötelezettséggel

Csatlakozz egy több, mint 275 éves családi vállalathoz és formáld Te a jövőt!

A Villeroy & Boch nem csupán egy vállalat, hanem egy hosszú múltra visszatekintő márka, melyet a minőség és design iránti szenvedély vezet. A cégünk egyik legfontosabb célja, hogy ügyfeleinknek életük legjobb élményét nyújtsuk termékeikkel és szolgáltatásainkkal.

Emellett a fenntarthatóság és környezetvédelem is kiemelkedő fontossággal bír a Villeroy & Boch számára. Célunk, hogy termékeink és gyártási folyamataink minél kisebb környezeti terheléssel járjanak, és aktívan törekeszünk a környezeti lábnyom csökkentésére. Így a cég nem csupán termékeivel, hanem tevékenységével is hozzájárul a fenntartható jövő építéséhez.

A Villeroy & Boch Magyarország Kft. számos pozíciót kínál a fejlesztéstől és gyártástól kezdve az irodai területeken át egészen a logisztikáig. Ha inspirál az a gondolat, hogy részese lehetsz egy olyan vállalatnak, amely folyamatosan törekszik a legmagasabb minőségi színvonal elérésére és a piaci innovációra, akkor ne habozz csatlakozni csapatunkhoz.

Kollégáinknak lehetőségük van részt venni izgalmas projektekben, folyamatosan fejleszthetik és bővíthetik szaktudásukat, és teret adunk arra, hogy saját kreativitásukat és ötleteiket megvalósítsák. Emellett a Villeroy & Boch elkötelezett a munkavállalók szakmai fejlődése és jólétének elősegítése mellett, így számos karrierépítő programot és előrelépési lehetőséget kínálunk.

Ha csatlakozol hozzánk, akkor számodra is elérhetővé válik:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Hosszú távú lehetőség és nemzetközi tapasztalatszerzés, karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség
  • Ingyenes transzferjárat Szegedről
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Üdülési támogatás
  • Ingyenes szakorvosi ellátások
  • Sportolási lehetőség

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, amely büszkén képviseli a minőséget, innovációt és elkötelezettséget minden területén.

Ne hagyd ki ezt a fantasztikus lehetőséget, és légy részese a Villeroy & Boch sikertörténetének!

Találkozzunk a V&B standjánál április 23-án az SZTE Karriernapokon!

Header_Linkedin_1