karrier_napok_logo SZTE Állásbörze 2024.04.23.

Vitusapotek

Vitusapotek2

“Together on the way to better health”

Készen állsz egy izgalmas kalandra Norvégiában? Olyan elkötelezett gyógyszerészeket keresünk, akik csatlakoznának a Vitusapotekhoz, Norvégia egyik vezető gyógyszertárláncához.

Vitusapotek3

Országszerte több, mint 300 gyógyszertárral rendelkezünk, és kiemelten fontosnak tartjuk a kivételes ügyfélszolgálatot és a csapatmunkát.

Norvégia híres gyönyörű tájairól, fjordjairól, magas hegyeiről, a varázslatos sarki fényről, mélykék tavairól és hatalmas tengereiről. Tökéletes helyszín izgalmas utazásokhoz, a szakmai és a mindennapi életben egyaránt.

Néhány gyógyszertárunk távoli, ritkán lakott területeken található, és nagyra értékeljük azokat a gyógyszerészeket, akik képesek beileszkedni és élvezni a természetközeli életet.

A Vitusapoteknál mindig prioritást élvez a folyamatos tanulás, a gyógyszerészi ellátás és a szolgáltatások fejlesztése.

A nyelvtudás fontos a kiváló ügyfélkezeléshez, ezért norvég B2 szintre van szükségük az

olyan alkalmazottaknak, akiknek nem a norvég az anyanyelvük. Támogatást biztositunk a külföldi jelentkezőknek nyelvtanfolyam formájában és teljeskörű betanulási időszakkal segitjük őket.

Ha bármilyen kérdésed van a norvégiai gyógyszerészi munkával kapcsolatban, vedd fel a kapcsolatot toborzási osztályunkkal jobb@vitusapotek.no.

Alig várjuk, hogy üdvözölhessünk a Vitusapotéknál, Norvégiában!