karrier_napok_logo SZTE Állásbörze 2024.04.23.

Lufthansa_Systems_Hungaria_Kep_1.

Are you into IT? Join Lufthansa Systems! :-)

A Lufthansa Systems Hungária Kft. 1995-ben alakult a német Lufthansa Systems légiközlekedési informatikai vállalat első nemzetközi leányvállalataként. Kollégáink Szeged belvárosában, a Victor Hugo utcában és Budapesten az Infoparkban dolgoznak. Irodáinkban több mint 500 magasan képzett munkatársunk dolgozik magyar és nemzetközi projektcsapatok részeként.

A légiiparban és azon túl

Fő profilunk a légiipari alkalmazások fejlesztése, tesztelése és üzemeltetése, 350+ ügyfelünk többsége is ebből az iparágból kerül ki, de a légitársaságok és repülőterek mellett más szektorokban tevékenykedő ügyfeleknek is nyújtunk IT megoldásokat, tanácsadást, valamint üzemeltetési szolgáltatásokat. Informatikai szakembereink munkája jelentős hozzáadott érték a nemzetközi projektekben, sok esetben olyan innovatív megoldásokat létrehozva, amelyeket aztán világszerte használnak partnereink.

A légiközlekedésben számos olyan megoldásunk fut, amely segíti a szektorban dolgozó szakemberek munkájának összehangolását, valamint az utazók „flow” élményét. Innovatív alkalmazásaink a repülőjegy-értékesítéstől a pénzügyi elszámoláson keresztül a legénység beosztásáig vagy a fedélzeti szórakoztató megoldásokig terjednek, de legújabb fejlesztéseink között már a kereslet előjelzésére szolgáló szoftverek is vannak.

Miért jó nálunk dolgozni?

• Agilis módszertan, innovatív technológiák, gyakorlatias megközelítések
  • 30+ kollégánk dolgozik több termékcsaládunkon a 2020-ban nyitott szegedi irodánkban, és létszámunk folyamatosan nő
  • Szoros kapcsolatot ápolunk a Szegedi Tudományegyetemmel, szakmai gyakorlati lehetőséget is nyújtunk a hallgatóknak
  • Kiváló munkakörülmények, karrierlehetőség, belső továbbképzések, nyelvoktatások
  • Rugalmas hibrid munkarend otthonra is biztosított munkaeszközökkel
  • Aktív közösségi és sportélet
  • Repülőjegyek jelentős dolgozói kedvezménnyel, magas összegű cafeteria, belső szakmai díjak anyagi elismeréssel

Az IT Young Professional program egyetemistáknak

A Lufthansa Systems Hungária minden tavasszal meghirdeti képzési programját, azzal a céllal, hogy többhónapos tanulási időszakot biztosítsunk a pályakezdők számára. Ha sikeresen jelentkezel, projektfeladatokat kapsz, amelyek keresztülvezetnek a módszertani alapokon és a tényleges munkafolyamatokon. Így végül teljes munkaidős dolgozóként is részt vehetsz a folyamatosan megújuló, gyorsan fejlődő légiközlekedési informatika fejlesztésében.

Szeretnél Te is az iparág egyik piacvezetőjénél dolgozni?

Szeretettel várunk standunkon az SZTE Karriernapokon, október 19-én a József Attila Tanulmányi és Információs központban, ahol minden kérdésedre választ adunk.

We’re into IT! :-)

A Lufthansa Systems Hungária az interneten