karrier_napok_logo SZTE Állásbörze 2024.04.23.

henkel_pr

Bemutatkozik a Henkel

A Henkelről A Henkel Magyarországról

A Henkel vezető innovációival, márkáival éstechnológiáival három üzleti területen tevékenykedik: Adhesive Technologi-es, Beauty Care, illetve Laundry & Home Care.
A Henkel kiegyensúlyozott és változatos portfólióval működik, vezető pozíciókat tölt be három üzletágával, mind az ipari, mind pedig a fogyasztási cikkek terén, szerte a világon.
A Henkel csaknem 53 ezer embert foglalkoztat – lelkes
és sokszínű csapat, amelyet az erős vállalati kultúra, a közös cél és értékek egyesítenek.
Mint a fenntarthatóságban
elismert vezető vállalat a Henkel számos nemzetközi indexben és rangsorban első helyen áll.

A Henkel Magyarország Kft. a közép-kelet-európai régió

első Henkel-vállalataként 1987 óta van jelen a hazai piacon.
A vállalat márkáival és technológiáival három – Adhesive Technologies, Beauty Care, Laundry & Home Care – üzleti területen működik, többek között olyan jól ismert márkákkal, mint a Persil, Tomi, Silan, Bref, Fa, Schwarzkopf, Syoss, Schauma, Taft, Nature Box, Vademecum, Loctite, Pritt, Pattex, Ceresit, Teroson. Emellett két gyárban folytat termelést: Környén multitechnológiai ragasztóanyagok, míg Körösladányban mosó- és háztartási tisztítószerek készülnek, hazai és nemzetközi piacokra egyaránt.

Indítsd be a karriered a Henkelnél!

6 jó ok arra, hogy nálunk legyél gyakornok:

• Hosszú távú gyakornoki lehetőség: 75 országunk egyi-

kében végzett gyakornoki munka tökéletes módja annak,

hogy átfogó képet kapj arról, mit is jelent a Henkelnél dolgozni. Hosszú távon tervezünk gyakornokainkkal, legalább 1 éves gyakornoki programjaink során mély és részletes

ismereteket szerezhetsz az érdeklődési területeiden.

• Izgalmas projektek világszerte: Szeretjük látni gyakornokaink területtől és funkciótól független, teljes mértékűközreműködését. Ezért fogsz már a kezdetektől fogva

felelősséggel dolgozni saját projektjeiden. Hozd saját

ötleteidet, és segíts megtalálni a termékeinket és technológiáinkat érintő új megoldásokat.

• Számtalan tanulási lehetőség: A Henkelnél végzett gya-

korlat több mint egyszerű munkatapasztalat – egy életre

szóló tanulási élménnyel fogsz gazdagodni.

• Egyéni mentorálás és visszajelzés: Szeretnénk előse-

gíteni a személyes kompetenciák fejlesztését. Gyakor-

nokként személyre szabott iránymutatást kapsz majd a

mentorodtól, aki segít a feladataidban, támogatja szakmai

fejlődésedet és minden kérdésedre választ ad.

• Tervezd meg karriered: Használd ki a lehetőséget és ter-

vezd velünk karriered! A Henkelnél gyakran gyakornoka-

inknak ajánljuk fel a nyitott főállású pozícióinkat. Használd

ki a benned rejlő potenciált!

• Kapcsolatépítő események: Rendszeresen nyílik alka-

lom találkozni más gyakornokokkal és megosztani a ta-

pasztalataitokat egymással.