Skywalkers_nyito

Felvételt hirdet az SZTE Skywalkers Rakétafejlesztő csapat

2024. február 16.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán 2022-ben indult útjára az SZTE Skywalkers rakétafejlesztő csapat, ahol számos szakterület összefogásával zajlik a rakéták tervezése és gyártása.

A 2022. őszén megalakult SZTE Skywalkers nevet viselő rakétafejlesztő csapat azzal a céllal jött létre, hogy megismertesse és megszerettesse az egyetemistákkal a rakétafejlesztés rejtelmeit. Ezzel immáron a Szegedi Tudományegyetem is azon egyetemek közé tartozik, ahol rakétafejlesztés zajlik. Az ötlet 5 elkötelezett és motivált ifjú fejében fogant meg, mára pedig már több mint 30 tagúra nőtte ki magát a csapat.

Ezúttal pedig itt a lehetőség csatlakozni az SZTE Skywalkershez! A csapat felvételt hirdet, melyre a jelentkezési határidő 2024. február 29. Szaktól függetlenül le lehet adni a jelentkezést. A lényeg, hogy a motivált hallgatókat érdekelje a suborbitális rakéták működése, tervezése és elkészítése.

toborzo

További információk az szte-skywalkers.hu oldalon találhatóak.