debreceni_egyetem

„Fenntartható gazdaság – Fenntartható társadalom” - konferencia

2024. március 22.

A Debreceni Egyetem és az idén 100 éves Magyar Nemzeti Bank 2024. május 16-17-én a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán „Fenntartható gazdaság – Fenntartható társadalom” címmel nemzetközi tudományos konferenciát szervez, amely során az érdeklődő hazai és nemzetközi kutatók tudományos előadásaik keretében ismertethetik vizsgálataik eredményeit, valamint workshopokon oszthatják meg tapasztalataikat.

A konferencia ideje: 2024. május 16-17.

A konferencia helyszíne: Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar (4032 Debrecen, Böszörményi út 138. TVK épüle)

A tervezett előadások széles tudományos közönség megszólítására alkalmasak, témájukat tekintve főként a humán- és társadalomtudományok; valamint a gazdaság-, műszaki és jogtudományok tárgyköréből kerülnek ki.

Szervezők:

• Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar
  • Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar
  • Debreceni Egyetemi Műszaki Kar
  • Magyar Nemzeti Bank

A jelentkezés és részvétel a konferencián díjmentes, ugyanakkor regisztrációhoz kötött.
A konferencia jelentkezési határideje: 2024. április 19. (péntek) 12 óra

A konferencia személyes jelenléttel megvalósuló esemény lesz.
Esetleges változások jogát fenntartjuk, arról a konferenciát megelőzően mindenkit értesíteni fogunk.

A konferencia felhívás az alábbi linken érhető el.

A konferenciára várják az oktatók, kutatók, PhD hallgatók jelentkezését előadás megtartására az esemény egyes magyar és angol nyelvű szekcióiba!