Vendégkutatók a Farmakognóziai Intézetben

Dr. Gordana Krstić (Szerbia), Tohfa Nasibova (Azerbajdzsán) és Maria Gáborova (Csehország) vendégkutatók megkezdték munkájukat az Intézetünkben.

Erasmus program keretében 6 hónapot tölt az intézetben Mária Gáborova PhD hallgató (Masaryk University, Faculty of Pharmacy, Department of Natural Drugs, Brno, Csehország). Témavezetője Hunyadi Attila.

Dr. Gordana Krstić, a Belgrádi Egyetem, Szerves Kémiai Intézetének munkatársa posztdoktoktori munkát végez az intézetben 2021. október 1-től 2022. szeptember 30-ig.

A Visegrádi Alap támogatásával 5 hónapot (2021. szeptember 1-től 2022. január 30-ig) tölt az intézetben Tohfa Nasibova, az Azerbaijan Medical University, Faculty of Pharmacy, Department of General and Toxicological Chemistry doktorandusza.

Droggyak7.jpg