Az SZTE ÁOK Tanári Testület ünnepi tudományos ülésének programja

2018. október 26.

A Szent-Györgyi Napok keretében 2018. november 22-én, csütörtökön 14 órai kezdettel a Rektori Hivatal Dísztermében kerül sor az SZTE ÁOK Tanári Testület ünnepi tudományos ülésére, melyre Karunk minden oktatóját tisztelettel meghívunk.

14:00 - 14:05 Az ünnepi tudományos ülés megnyitása

Prof. Dr. Lázár György, dékán

Prof. Dr. Molnár Tamás, tudományos dékánhelyettes

Prof. Dr. Orvos Hajnalka, Tanári Testület elnöke