Adatbekérés francia együttműködésekről

2018. október 04.

2018. október 17-én Prof. Dr. Széll Márta stratégiai rektorhelyettes részt vesz egy „European University Network” indító konzorciális megbeszélésen, a megbeszélés helyszíne Orsay, Franciaország lesz.

Az előzetes információk szerint a megbeszélésen négy egyetem képviselői vesznek részt:

- Ludwig Maximillian University, Munich

- University of Lund

- University Paris Sud/Paris Saclay

- University of Szeged

Szintén az előzetes egyeztetések szerint a négy egyetem közötti együttműködés a « Global Health Challenges » téma köré fog épülni.

Tisztelettel kérjük a szervezeti egység vezetőket, hogy a megbeszélés előkészítése érdekében az alábbi táblázatot töltsék ki és 2018. október 11. (csütörtök) határidővel szucs-tettinger.kornelia@med.u-szeged.hu címre küldjék vissza.

Kérjük, hogy egy egymondatos e-mail-ben azt is jelezzék, ha az Önök által vezetett szervezeti egységnek nincs semmiféle együttműködése a fent felsorolt három egyetemmel (1. Ludwig Maximillian University, Munich; 2. University of Lund; 3. University Paris Sud/Paris Saclay). A Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: „European University Network előkészítés”.