Kurt_Wuthrich

Nobel-díjasok és tehetséges diákok XII. találkozója

2018. november 22.

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány 2018. december 05-07 között rendezi meg soron következő, Nobel-díjasok és tehetséges diákok XII. találkozója elnevezésű konferenciáját.

A rendezvény keretén belül a szélesebb egyetemi tudományos közösség számára is nyilvános előadást tart

Dr. Kurt Wüthrich Nobel-díjas svájci kémikus, aki a biológiai makromolekulák, főleg fehérjék hatékonyabb szerkezetvizsgálatára alkalmas NMR spektroszkópiai módszerek kidolgozásáért nyerte el a Nobel-díj Bizottság elismerését 2002-ben.

Az előadás időpontja: 2018. december 06. (csütörtök) 16:30-18:45 óra közötti Plenáris ülés keretében

Az előadás helyszíne: SZTE TIK Kongresszusi terem

Az előadásokon minden kedves Kollégát szeretettel látunk! Amennyiben az előadáson részt kíván venni, kérem az alábbi linkre kattintva, a kérdőív kitöltésével adja le jelentkezését.

A jelentkezések érkezési sorrendben kerülnek feldolgozásra a szabad helyek függvényében. Amennyiben a szabad helyek megtelnek, a regisztrációs link automatikusan megszűnik, ezt követően további jelentkezéseket nem tudunk fogadni, ez ügyben szíves megértésüket kérjük!

Üdvözlettel,

Dr. Buzás Norbert