helyszínváltozás

Helyszínváltozás

2015. február 12.

A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek előadás helyszíne megváltozott

Az alábbiakban meghirdetett előadás helyszíne technikai okok miatt megváltozott. A rendezvényre az Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatalában (Tisza L. krt. 109.) kerül sor. Az időpont nem módosult.

A TÁMOP-4.1.1.C-13/1/KONV-2014-0001 projekt keretein belül Marunák Mária A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek címmel tart előadást 2015. február 19-én (csütörtök) 14:00 órától a Baló József Oktatási Központ Kulka Frigyes termében (korábbi kari nyomda épület).

Főbb témakörök:
- A hatékony tanulás alappillérei
- A tanulási önismeret fontossága - hozott vagy megszerezhető készségek
- A mentális önkép és a tanulási sikerek összefüggései - motivátorok, stresszorok
- A digitális kultúra hatásai a tanulási alapképességekre - féltekei dominancia kérdéskörei
- A karakterek viszonya a tanuláshoz - sikerorientáció vagy kudarckerülés???