sargulasi_menet

Meghívó ballagási és oklevélátadó ünnepségre, valamint sárgulási felvonulásra

Ballagási és oklevélátadó ünnepséget illetve sárgulási felvonulást rendez a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara

A Szegedi Tudományegyetem vásárhelyi Mezőgazdasági Kara 2021. június 25-én, pénteken rendezi meg a Ballagási és oklevélátadó ünnepségét illetve sárgulási fogatos felvonulását.

Az ünnepség a kar Andrássy út 15. szám alatti épületének udvarán, délelőtt 10 órakor kezdődik. A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán 33 hallgató szerzett végzettséget felsőoktatási szakképzésben, alapképzésben illetve szakirányú továbbképzésben, ők kaphatják meg oklevelüket az ünnepségen, amely délelőtt 11 órakor ér véget.

Délután fogatos felvonulás indul 15 órától a Kutasi úti Tangazdaságtól. A sárgulási menet az Andrássy út, Oldalkosár utca útvonal érintésével 16 órakor térzenével érkezik a Kossuth térre.