Munkatársaink - Beszerzési Igazgatóság


Név

Beosztás

E-mail cím

Telefonszám

Beszerzési Igazgatóság
(6723, Szeged, Római krt. 21. I. em.)



Dr. Nagy Paulina igazgató nagy.paulina{@}gmf.u-szeged.hu
Titkárság


Egri Csilla Hajnalka ügyintéző egri.csilla{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5598
+36-62-54-5013
Beszerzési Iroda



Kuczora Attila

irodavezető

kuczora.attila{@}gmf.u-szeged.hu

+36-62-54-6794

Tóthné Csabai Anikó Mária ügyvivő szakértő csabai.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5845
Farkas Beáta Karolina ügyvivő szakértő
farkas.beata{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4057
Szeri Anita ügyvivő szakértő szeri.anita{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4733
Kissné Pusztai Erika ügyvivő szakértő kissne.pusztai.erika{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4711
Százné Patyi Tímea ügyvivő szakértő patyi.timea{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5735
Farkasné Antal Anikó ügyvivő szakértő (külföldi) farkasne.antal.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6890
Nagy Zoltán ügyvivő szakértő (külföldi) nagy.zoltan{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6828
Virágh Hajnalka hallgatói munkavégzés
viragh.hajnalka{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6628
Pintér Dóra hallgatói munkavégzés
stud-pindor{@}szte.hu +36-62/54-6628
Tóth Enikő hallgatói munkavégzés
toth.eniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62/54-5700
Fogarasi Emma Dorka hallgatói munkavégzés
stud-fogdor{@}szte.hu +36-62/54-5700
Szél Evelin
hallgatói munkavégzés stud-szeeve{@}szte.hu +36-62-54-5845
Németh Máté hallgatói munkavégzés
stud-nemmat{@}szte.hu +36-62-54-4056
Műszaki Csoport (építési beruházások)


Gyuris Ottilia Anikó csoportvezető
ügyvivő szakértő
gyuris.ottilia{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4597
Szénási Orsolya ügyvivő szakértő szenasi.orsolya{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4709
Danyi Andrea ügyvivő szakértő danyi.andrea{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4710
Klinikai Beszerzési Iroda


Bányai Emese Adrienn klinikai
beszerzési irodavezető
banyai.emese{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-34-1678
Hegedűs Éva ügyintéző szereda.gyorgyne{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5610
Szabó Éva ügyintéző szabo.eva{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5983
Dávidné Kosztolányi Beáta ügyvivő szakértő davidne.kosztolanyi.beata
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-34-1676
Ötvös Mária ügyintéző otvos.maria{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5638
Petres Márta ügyintéző petres.marta{@}szte.hu +36/62-54-5657
Bajic Lídia ügyvivő szakértő bajic.lidia{@}szte.hu +36/62-54-5964
Molnár András ügyvivő szakértő molnar.andras.zoltan{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5645
Kiss Árpád ügyintéző kiss.arpad{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5611
Répás Réka hallgatói munkavégzés
+36-62-54-5611
Szolgáltatási Iroda


Kuczora Attila irodavezető kuczora.attila{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6794
Sütő Péter ügyvivő szakértő suto.peter{@}szte.hu +36-62-54-5604
Huszta Imréné ügyvivő szakértő huszta.imrene{@}szte.hu +36-62-34-3164
Szlávikné Kószó Györgyi ügyvivő szakértő szlavikne.koszo.gyorgyi
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4717
Kolozsi Judit ügyvivő szakértő kolozsi.judit.mercedesz@szte.hu +36-62-54-4471
Fürj Ádám hallgatói munkavégzés stud-furada{@}szte.hu +36-62-54-4427
Közbeszerzési Iroda


Macsek Bernadett irodavezető
macsek.bernadett{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4550
Fülöpné Zimacsek Anikó ügyvivő szakértő zimacsek.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5857
Dr. Koczkás Izabella ügyvivő szakértő koczkas.izabella{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4062
Dr. Baranyainé Dr. Fialka Magdolna ügyvivő szakértő baranyaine.fialka.magdolna
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4253
Guthné Kiss Edina ügyvivő szakértő guthne.kiss.edina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6481
Dudás Denissza ügyintéző dudas.denissza{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4372
Gyömbér Karolina ügyintéző gyomber.karolina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4374

Központosított Közbeszerzési Csoport

(Informatikai és irodatechnikai eszközök
beszerzése)



Ács Ákos ügyvivő szakértő acs.akos{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4773
Herke-Szilágyi Ágnes ügyintéző herke-szilagyi.agnes{@}szte.hu +36-62-54-5069
Hegedűs Dóra hallgatói munkavégzés stud-hegdor{@}szte.hu +36-62-54-4833
Kiss Réka hallgatói munkavégzés stud-kisrek{@}szte.hu +36-62-54-4743
Nemzetközi Utazásszervezés


Solti Mónika utazásszervezési referens solti.monika{@}tik.u-szeged.hu +36-62-54-6618
Könyves Éva utazásszervező utazasszervezes{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4380