Munkatársaink - Beszerzési Igazgatóság


Név

Beosztás

E-mail cím

Telefonszám

Beszerzési Igazgatóság
(6723, Szeged, Római krt. 21. I. em.)



Dr. Nagy Paulina igazgató nagy.paulina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5013
Titkárság


Egri Csilla Hajnalka ügyintéző egri.csilla{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5598
Beszerzési Iroda



Szöllősy Ervin

beszerzési irodavezető

szollosy.ervin{@}gmf.u-szeged.hu

+36-62-54-5034

Lajkóné Takács Ibolya

beszerzési szakreferens

lajkone.takacs.ibolya{@}gmf.u-szeged.hu

+36-62-54-6767

Farkas Beáta Karolina ügyvivő szakértő
farkas.beata{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4057

Tóthné Csabai Anikó Mária

ügyvivő szakértő

csabai.aniko{@}gmf.u-szeged.hu

+36-62-54-5845

Farkasné Antal Anikó ügyvivő szakértő (külföldi) farkasne.antal.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6890
Danyi Andrea ügyvivő szakértő danyi.andrea{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4710
Szeri Anita ügyintéző szeri.anita{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4733
Kissné Pusztai Erika ügyintéző kissne.pusztai.erika{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4711
Horváth Zsuzsanna hallgatói munkavégzés
(részmunkaidős)
horvath.zsuzsanna{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5845
Tarjányi Dániel hallgatói munkavégzés
(részmunkaidős)
tarjanyi.daniel{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4056
Benák Katalin hallgatói munkavégzés
(részmunkaidős)
benak.katalin{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6628
Virágh Hajnalka hallgatói munkavégzés
(részmunkaidős)
viragh.hajnalka{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6628
Műszak (építési beruházások)


Gyuris Ottilia Anikó csoportvezető ügyvivő szakértő gyuris.ottilia{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4597
Szénási Orsolya ügyvivő szakértő szenasi.orsolya{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4709
Nagy Zoltán ügyintéző nagy.zoltan{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6828
Klinikai Beszerzési Iroda


Varjasi Ottó klinikai beszerzési irodavezető varjasi.otto{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5964
Bányai Emese ügyvivő szakértő banyai.emese{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-34-1678
Szereda Györgyné ügyintéző szereda.gyorgyne{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5610
Szereda Beáta ügyintéző szereda.beata{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5657
Szabó Éva ügyintéző szabo.eva{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5983
Dávidné Kosztolányi Beáta ügyvivő szakértő davidne.kosztolanyi.beata
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-34-1676
Ötvös Mária ügyintéző otvos.maria{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5638
Molnár András ügyvivő szakértő molnar.andras{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5645
Kiss Árpád ügyintéző kiss.arpad{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5611
Balázs Dávid hallgatói munkavégzés balazs.david{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5611
Szolgáltatási Iroda


Kuczora Attila szolgáltatási szakreferens kuczora.attila{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6794
Viszmeg Ivett ügyvivő szakértő viszmeg.ivett{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5604
Szlávikné Kószó Györgyi ügyvivő szakértő szlavikne.koszo.gyorgyi
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4717
Szemenyei Gréta ügyvivő szakértő szemenyei.greta{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-34-3164
Kiss Bettina hallgatói munkavégzés kiss.bettina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4427
DKÜ / KEF / MODULO


Ács Ákos csoportvezető ügyvivő szakértő acs.akos{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4773
Dudás Denissza ügyintéző
(Irodaszer- MODULO)
dudas.denissza{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5069
Gyömbér Karolina ügyintéző gyomber.karolina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4374
Szemerédi Petra hallgatói munkavégzés szemeredi.petra{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4743
Közbeszerzési Iroda


Macsek Bernadett irodavezető
macsek.bernadett{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4550
Fülöpné Zimacsek Anikó ügyvivő szakértő zimacsek.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5857
Dr. Koczkás Izabella ügyvivő szakértő koczkas.izabella{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4062
Rácz Gabriella ügyvivő szakértő racz.gabriella.2{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4779
Dr. Baranyainé Dr. Fialka Magdolna ügyvivő szakértő baranyaine.fialka.magdolna
{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4253
Guthné Kiss Edina ügyvivő szakértő guthne.kiss.edina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6481
Mihály Renáta ügyintéző mihaly.renata{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4372
Nemzetközi Utazásszervezés


Solti Mónika utazásszervezési referens solti.monika{@}tik.u-szeged.hu +36-62-54-4380
Könyves Éva utazásszervező utazasszervezes{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6618
Varga Zsuzsanna hallgatói munkavégzés utazasszervezes{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6618
Fátyol Anita hallgatói munkavégzés utazasszervezes{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6618