2019. november 21., csütörtök

Munkatársaink - Munkaügyi és Személyi Juttatások Iroda

Név

Beosztás

E-mail cím

Telefonszám

Gáspár Istvánné
irodavezető
gaspar.istvanne{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4924
Kissné Balogh Erika irodavezető-helyettes (munkaügy)
kissne.balogh.erika{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4321
Varga Gyöngyi
irodavezető-helyettes
(személyi juttatás)
varga.gyongyi{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-4450
Széllné Dimovics Teréz HR referensi koordinátor szellne.dimovics.terez{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4451
Bajnóczi Petra HR referensi koordinátor
bajnoczi.petra{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4451
Adamik Dóra Megbízási ügyintéző adamik.dora@gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5634
Almási Henrietta Személyi juttatások ügyintéző almasi.henrietta@gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4452
Antalfi Miklós Gáborné Személyi juttatások ügyintéző antalfi.miklos.gaborne{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4888
Barna Ágnes Munkaügyi ügyintéző barna.agnes{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4873
Bertus Judit Személyi juttatások ügyintéző bertus.judit{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4888
Fődi Rita Munkaügyi ügyintéző fodi.rita{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5926
Hegyi Kitti Munkaügyi ügyintéző hegyi.kitti{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4448
Hegyiné Olasz Anikó Munkaügyi ügyintéző hegyine.olasz.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5602
Ikládi Krisztina Munkaügyi ügyintéző ikladi.krisztina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-34-3216
Jéga-Szabó Kitti Személyi juttatások ügyintéző jega-szabo.kitti{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4452
Juhász Endre Munkaügyi ügyintéző juhasz.endre{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4403
Katonáné Ökrös Anikó Munkaügyi ügyintéző katonane.okros.aniko{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5617

Kopaszné Sasvári

Annamária

Megbízási ügyintéző kopaszne.sasvari.annamaria{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4453
Koponovics Eszter Nyugdíj ügyintéző koponovics.eszter{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5631
Kothencz Tiborné Személyi juttatások ügyintéző kothencz.tiborne{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6489
Kovács Ilona Ibolya Személyi juttatások ügyintéző kovacs.ilona{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4587
Körmendiné Baranyi Anna Szilvia Munkaügyi ügyintéző kormendine.baranyi.anna{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5617
Kőrösi Bogdán Nyugdíj ügyintéző korosi.bogdan{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5631
Lengyel László Tiborné
Munkaügyi ügyintéző lengyel.laszlo.tiborne{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-34-3216
Makra Zsófia Munkaügyi ügyintéző makra.zsofia{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4448
Mészáros Zsuzsanna Megbízási ügyintéző vegh.zsuzsanna{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6956
Molnár Nikolett Személyi juttatások ügyintéző molnar.nikolett{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5637
Ráczné Bajusz Anita Munkaügyi ügyintéző raczne.bajusz.anita{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5603
Sándor Angéla Munkaügyi ügyintéző sandor.angela{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4873
Száraz-Varga Richárd Munkaügyi ügyintéző szaraz-varga.richard{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5603
Szélpál Szilvia Munkaügyi ügyintéző szelpal.szilvia{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5012
Takács Katalin Munkaügyi ügyintéző takacs.katalin{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-4403
Tóth-Kovács Edina Személyi juttatások ügyintéző toth-kovacs.edina{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-6489

Udvarhelyiné Bajusz Gabriella

Munkaügyi ügyintéző udvarhelyine.bajusz.gabriella{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5637
Ungi Brigitta Személyi juttatások ügyintéző ungi.brigitta{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5719
Varga Magdolna Személyi juttatások ügyintéző varga.magdolna{@}gmf.u-szeged.hu +36-62-54-5615
Kissné Bolgár Csilla irattáros kissne.bolgar.csilla{@}gmf.u-szeged.hu
+36-62-54-6956
Pipicz Ibolya irattáros -
+36-62-54-5953