Munkatársaink - Munkaügyi és Személyi Juttatások Iroda

Név

Beosztás

E-mail cím

Telefonszám

Gáspár Istvánné
Irodavezető
gaspar.istvanne{@}gmf.u-szeged.hu
(+36-62)54-4924
Kissné Balogh Erika Irodavezető-helyettes (munkaügy)
kissne.balogh.erika{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3935
Udvarhelyiné Bajusz Gabriella Irodavezető-helyettes (bér) udvarhelyine.bajusz.gabriella{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4446
Varga Gyöngyi
Irodavezető-helyettes (tb)
varga.gyongyi{@}gmf.u-szeged.hu
(+36-62)54-4450
Hegyes-Bajnóczi Petra HR referensi koordinátor bajnoczi.petra{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4451
Széllné Dimovics Teréz HR referensi koordinátor szellne.dimovics.terez{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4451
Bódisné Nyári Anita Nyugdíj ügyintéző bodisne.nyari.anita{@}szte.hu (+36-62)54-5631
Czirok Bernadett Nyugdíj ügyintéző czirok.bernadett{@}szte.hu (+36-62)54-5631
Hegyiné Olasz Anikó Munkaügyi ügyintéző hegyine.olasz.aniko{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3949
Engedi Norbert
Gábor
Munkaügyi ügyintéző engedi.norbert.gabor{@}szte.hu (+36-62)34-3936
Takács Katalin Munkaügyi ügyintéző takacs.katalin{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3937
Skoperdáné Kiss Anikó Személyi juttatás ügyintéző skoperdane.kiss.aniko{@}szte.hu (+36-62)34-3939
Varga-Fődi Rita Munkaügyi ügyintéző fodi.rita{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3938
Ikládi Krisztina Munkaügyi ügyintéző ikladi.krisztina{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3940
Katonáné Ökrös Anikó Munkaügyi ügyintéző katonane.okros.aniko{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3944
Körmendiné Baranyi Anna Szilvia Munkaügyi ügyintéző kormendine.baranyi.anna{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3945
Meszlényiné Nagy Gabriella Munkaügyi ügyintéző meszlenyine.nagy.gabriella{@}szte.hu (+36-62)34-3947
Szélpál Szilvia Munkaügyi ügyintéző szelpal.szilvia{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3946
Lengyel László Tiborné Munkaügyi ügyintéző lengyel.laszlo.tiborne{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3934
Ráczné Bajusz Anita Munkaügyi ügyintéző raczne.bajusz.anita{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3932
Száraz-Varga Richárd Munkaügyi ügyintéző szaraz-varga.richard{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)34-3933
Terhesné Trényi
Gabriella
Munkaügyi ügyintéző terhesne.trenyi.gabriella{@}szte.hu (+36-62)34-3931
Dömsödi Csilla Személyi juttatás ügyintéző domsodi.csilla.anett{@}szte.hu (+36-62)54-5602
Vass Mariann Piroska Személyi juttatás ügyintéző vass.mariann.piroska{@}szte.hu (+36-62)54-5926
Csányi Kitti Katalin Megbízási ügyintéző csanyi.kitti.katalin{@}szte.hu (+36-62)54-5634
Mészáros Zsuzsanna Megbízási ügyintéző vegh.zsuzsanna{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-6956
Varga Melinda Megbízási ügyintéző varga.melinda{@}szte.hu (+36-62)54-4453
Halász-Szabóné Sziráki Éva Személyi juttatás ügyintéző halasz-szabone.sziraki.eva{@}szte.hu (+36-62)54-4873
Kovács Ilona Ibolya Személyi juttatás ügyintéző kovacs.ilona{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-5617
Molnár Nikolett Személyi juttatás ügyintéző molnar.nikolett{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-5617
Czirják Vivien Kitti Személyi juttatás
ügyintéző
czirjak.vivien.kitti{@}szte.hu (+36-62)54-4448
Beliczáné Turzó Nóra Anna Személyi juttatás ügyintéző beliczane.turzo.nora.anna{@}szte.hu (+36-62)54-5637
Varga Magdolna Személyi juttatás ügyintéző varga.magdolna{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-5637
Jéga-Szabó Kitti Személyi juttatás ügyintéző jega-szabo.kitti{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4888
Horváth Nóra Erzsébet Személyi juttatás ügyintéző horvath.nora{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4888
Molnár Ildikó Személyi juttatás ügyintéző molnar.ildiko{@}szte.hu (+36-62)54-6489
Almási Henrietta Társadalombiztosítási ügyintéző almasi.henrietta{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4452
Bertus Judit Társadalombiztosítási ügyintéző bertus.judit{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-4587
Kothencz Tiborné Társadalombiztosítási ügyintéző kothencz.tiborne{@}gmf.u-szeged.hu (+36-62)54-5615
Bencsik Krisztina Személyi juttatás
ügyintéző
bencsik.krisztina.02{@}szte.hu (+36-62)54-4403
Baranyi Valentina
Társadalombiztosítási ügyintéző baranyi.valentina{@}szte.hu (+36-62)54-5719
Kissné Bolgár Csilla irattáros kissne.bolgar.csilla{@}gmf.u-szeged.hu
(+36-62)54-6956
Pipicz Ibolya irattáros pipicz.ibolya{@}gmf.u-szeged.hu
(+36-62)54-5953