2024. március 28., csütörtök

Pedagógus-továbbképzések "A köznevelés módszertani megújítása a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése céljából" című projekthez kapcsolódóan

A Szegedi Tudományegyetem által szervezett 30 órás (3 egymást követő nap) képzések:

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen - Személyre szabott differenciálással a lemorzsolódás ellen (3 kontakt nap)

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen - Digitális alapú módszerek (3 kontakt nap)

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen - Életgyakorlat alapú módszerek (3 kontakt nap)

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen - Logika alapú módszerek (3 kontakt nap)

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen -Művészeti nevelés alapú módszerek (3 kontakt nap)

- A tanulók komplex fejlesztése a végzettség nélküli iskolaelhagyás ellen -Testmozgás alapú módszerek (2 kontant nap, 10 óra távoktatás)

- Viselkedéskultúra (2 kontakt nap, 10 óra távoktatás)

- A számolási készségek, matematikai gondolkodás,
szövegértés /feladatértés fejlesztésének új módszere
(2 kontant nap, 10 óra távoktatás)

- Szövegelünk? Szövegeljünk! A szövegértési képesség fejlesztésének lehetőségei az általános iskolában (2 kontant nap, 10 óra távoktatás)

Bővebb információ kérhető:

Tóth Károly képzésszervezési munkacsoportvezető tothk@jgypk.szte.hu