2024. április 24., szerda

Külsős tanítási gyakorlat lehetősége Kiskunhalas

A Szilády Áron Református Gimnázium és Kollégium (Kiskunhalas) keres és vár hatodéves angol szakos egyetemi hallgatót az éves nagy gyakorlatra, a 2020-21-es tanévre. Szívesen vennénk, ha a hallgató gyakornoki pozíciót is betöltene iskolánkban (ez heti 10 óra megtartását jelenti, és egy teljes gyakornoki állás betöltését). Szükség esetén a lakhatásban is tudunk segíteni. Kollégáink között angol szakos mentortanár is van.
Az iskoláról röviden: a Szilády Áron Református Gimnáziumban nyolc és négy évfolyamos gimnáziumi képzés folyik. Innovatív szemléletű, a modern pedagógiai módszerek iránt nyitott tanári karunk 60 főből áll. Befogadó, egymást támogató, jó hangulatú közösségünk a szülőkkel és a diákokkal is partneri viszonyra törekszik. A tanáraink között sok fiatal van, jelenleg 4 fő gyakornok dolgozik nálunk. Szeretettel várjuk a pedagóguspálya elején tartó kollégákat magunk közé!
Érdeklődni, jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:
Varga Judit igazgató: judit.varga@szilady.net

A gyakorlat külsős gyakorlati helynek számít, így ugyanúgy kérelemmel kell élni a Tanárképző Központ felé!