Szegedi Tudományegyetem Ahol tudás és szándék találkozik

TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0014 projekt honlap  --  Hírek

Hírek

A Szegedi Tudományegyetem adott otthont a négy meghatározó magyar felsőoktatási intézmény – a Debreceni Egyetem, a Szegedi Tudományegyetem, az Eszterházy Károly Főiskola és a Nyugat-Magyarországi Egyetem – együttműködésében megvalósuló TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0014 jelű, „Élelmiszerbiztonság és gasztronómia vonatkozású egyetemi együttműködés, DE-SZTE-EKF-NYME” című projekt jelenlegi állását, eredményeit összegző szakmai workshopnak.

ARTICLELIST_BOVEBBEN

A szegedi szakmai vezetők is támogatják az Élelmiszer-kutató, marketing és szolgáltató tudásközpont létrehozását.

ARTICLELIST_BOVEBBEN

Az „Élelmiszerbiztonság és gasztronómia vonatkozású egyetemi együttműködés, DE-SZTE-EKF-NYME” című TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0014 jelű projekt eddigi eredményeiről számoltak be egymásnak az altémavezetők október 10-én.

uszt_logo_rgbInfoblokk2_ESZA_egyes