SZTE_MK_A-epulet_napelemes

2015/16 tanév őszi félév demonstrátori pályázatainak eredményei

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A megbízatás egy félévre szól.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A demonstrátori pozíció betöltése kiváló lehetőség az ismeretek gazdagítására, a tudományterület átfogóbb megismerésére, a hallgató kompetenciáinak fejlesztésére. A demonstrátori tevékenység plusz pontot jelent a köztársasági ösztöndíjra történő pályázatok rangsorolásakor. A megbízatás egy félévre szól, melynek vége a kari naptár vizsgaidőszakának utolsó napja.

A kiírt pályázatok nyertesei:

A Folyamatmérnöki Intézet

FMI/1 - Biomérnöki képzéshez kapcsoló feladatok ellátása

Lénárd Petra (TTIK, Biomérnük BSc IV. évf.) nyert felvételt.

FMI/3 - Élelmiszermérnöki képzéshez kapcsolódó feladatok ellátására

Erdélyi Péter (Mérnöki Kar, Okleveles élelmiszermérnök (MSc. 2.évf.) nyert felvételt.

Az Ökonómiai és Vidékfejlesztési Intézet

Dr. Gál József egyetemi docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Túri Petra (MM BSc. IV. évf. logisztikai szakirány) nyert felvételt.

Dr. Fabulya Zoltán főiskolai docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Gale Tibor (GM BSc. III. évf.) nyert felvételt.

Dr. Gulyás László egyetemi tanár mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására Kocsispéter Lotti (GVA BSc. III. évf.),

Szegedi Enikő (GVA BSc. III. évf.),

Grósz Kata (GVA BSc. III. évf.),

Simon Renáta (GVA BSc. III. évf.) nyert felvételt.

Dr. Zsótér Brigitta főiskolai docens mellé kiírt demonstrátori feladatok ellátására

Deák Dalma Dóra (GVA BSc. IV. évf.) nyert felvételt.

2015. szeptember 16.