1170_430_honlap_12

Állásajánlat a Villeroy & Boch Magyarország Kft.-nél

A Villeroy & Boch Magyarország Kft., Európa egyik legnagyobb, a több mint 270 éves múltra visszatekintő Villeroy & Boch AG kerámiagyártó cégcsoport magyarországi tagja, bővülő csapatába munkatársat keres.

Vevőszolgálati munkatárs back office területre

Feladatok:

• Vevői rendelések rögzítése (kézi rögzítés, OCR és EDI rendelések feldolgozása)

• Ajánlat rögzítése a CRM, Salesforce és SAP rendszerekben

• Jóváírások és visszáru rendelések rögzítése

• Végfelhasználói reklamációk rögzítése a CRM és Salesforce rendszerekben

• Információs anyagok és értékesítési dokumentumok biztosítása

• Egyéb tranzakciós támogató feladatok ellátása

• Kapcsolattartás a konszern nyugat-európai vevőivel

Elvárások:

• Középszintű, aktív francia nyelvtudás

• Jó kommunikációs képesség

• Középfokú végzettség

• Csapatjátékos

Előny:

spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Versenyképes kompenzációs csomag

• Folyamatosan bővülő, vevőszolgálati központban való munkavégzés

• Kellemes és modern munkakörnyezet

• Hosszú távú lehetőség

• Család barát munkahely

Szükséges tapasztalat:

A pozíció nem igényel tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk

hmv.hr@villeroy-boch.com

Friss hírek

Friss hírek RSS

1170_430_honlap_61

A Deloitte elindította a fiatalok munkaerőpiaci véleményét felmérő nemzetközi kutatásának következő kiadását. A felmérésre Közép-Európa 18 országában és Franciaországban kerül sor, a kutatás célcsoportja a 18-30 éves egyetemista és a felsőoktatásban diplomázott pályakezdő fiatalok, az idei adatfelvétel november 9-én zárul.

nyito1_1170x423

A EUGLOH projektben az interkulturális kommunikációt fejlesztő kurzust indítanak a párizsi egyetem és az SZTE ÁJTK oktatói. Az angol nyelvű tréningen a két egyetem hallgatói működnek együtt.

barbara_oakley

Interaktív, online előadásaival Szegeden vendégeskedik Barbara Oakley, a világ legnépszerűbb online kurzusának oktatója. Az amerikai mérnök professzor kutatása az idegtudomány és a társas viselkedés közötti összefüggésre fókuszál.

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3