Villeroy

Állásajánlat a Villeroy & Boch Magyarország Kft.-nél

A Villeroy & Boch Magyarország Kft., Európa egyik legnagyobb, a több mint 270 éves múltra visszatekintő Villeroy & Boch AG kerámiagyártó cégcsoport magyarországi tagja, bővülő csapatába munkatársat keres.

A Villeroy & Boch Magyarország Kft., Európa egyik legnagyobb, a több mint 270 éves múltra visszatekintő Villeroy & Boch AG kerámiagyártó cégcsoport magyarországi tagja, bővülő csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

AP Accountant

Feladatok:

  • Villeroy & Boch AG szállítói számláinak könyvelése SAP FI modulban
  • Számlák pénzügyi rendezésével kapcsolatos problémák ügyintézése
  • Fizetési listák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a konszern központi osztályaival, leányvállalataival, külföldi szállítókkal
  • Kimutatások készítése, zárási/audit folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (társalgási szint)
  • Aktív orosz nyelvtudás (középszint)
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Folyamatosan bővülő, nemzetközi könyvelési központban való munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Kellemes és modern munkakörnyezet

www.villeroy-boch.com/careers

Friss hírek

Friss hírek RSS

1170_430_honlap_61

A Deloitte elindította a fiatalok munkaerőpiaci véleményét felmérő nemzetközi kutatásának következő kiadását. A felmérésre Közép-Európa 18 országában és Franciaországban kerül sor, a kutatás célcsoportja a 18-30 éves egyetemista és a felsőoktatásban diplomázott pályakezdő fiatalok, az idei adatfelvétel november 9-én zárul.

nyito1_1170x423

A EUGLOH projektben az interkulturális kommunikációt fejlesztő kurzust indítanak a párizsi egyetem és az SZTE ÁJTK oktatói. Az angol nyelvű tréningen a két egyetem hallgatói működnek együtt.

barbara_oakley

Interaktív, online előadásaival Szegeden vendégeskedik Barbara Oakley, a világ legnépszerűbb online kurzusának oktatója. Az amerikai mérnök professzor kutatása az idegtudomány és a társas viselkedés közötti összefüggésre fókuszál.

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3