Sajtóarchívum

Időpontja: 2022. június 17. (péntek) 11:00 óra

Helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ,

Kongresszusi terem

(Szeged, Ady tér 10, 6722)

A Szegedi Tudományegyetemen 19 doktori iskola működik. Az Egyetem Habilitációs Bizottsága az orvos- és gyógyszertudományok területén 8, a bölcsészet- és társadalomtudományok területén 3, valamint a természet- és műszaki tudományok területén 7 habilitált doktor címet ítélt oda.

Az Egyetem Doktori Tanácsa az Állam- és Jogtudományi Karon 4, a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Karon 36, a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karon 12, a Gazdaságtudományi Karon 2, a Gyógyszerésztudományi Karon 4, a Természettudományi és Informatikai Karon 43 doktori fokozatot adományoz a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében.

A nyári diplomaátadó ünnepségek sorozata 2022. június 24-én kezdődik a Szegedi Tudományegyetemen. A végzős hallgatók a nyári időszakban tizenkét karon vehetik át okleveleiket.

Az ünnepségre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!