Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Együttműködési megállapodást ír alá a Szegedi Tudományegyetem és a KÉSZ Csoport

2020. március 06.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a KÉSZ Holding Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2020. március 9-én, hétfőn 14 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület, 229-es tárgyaló (6720 Szeged, Dugonics tér 13., 2. emelet)

Közös kutatás-fejlesztési, oktatási együttműködéseket tervez a Szegedi Tudományegyetem és a KÉSZ Csoport, Magyarország egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. Az együttműködés kereteiről a felek sajtótájékoztatón számolnak be az újságíróknak.

A megállapodást Prof. Dr. Rovó László az SZTE rektora, Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja, Vida Tamás, a KÉSZ Holding Zrt. vezérigazgatója és Varga Mihály, a KÉSZ Holding Zrt. alapítója és a felügyelőbizottság elnöke írják alá.