Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Együttműködési megállapodást köt a Szegedi Tudományegyetem és a Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium

2019. december 09.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2019. december 12-én, csütörtökön 17 órára. Helyszín: Katolikus Ház, földszinti díszterem (Szeged, Dugonics tér 12.)

Képzési programokra, tehetséggondozásra, roma témájú szakmai és kulturális projektek szervezésére és diákotthoni elhelyezésre kiterjedő együttműködési megállapodást köt a Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium és a Szegedi Tudományegyetem december 12-én.