Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- A szikes tavak jelentőségéről tartanak szakmai napot a szegedi egyetemi Tudástárban

2019. november 21.

A Szegedi Tudományegyetem és a Magyar Hidrológiai Társaság Vizes élőhely-védelmi szakosztálya tisztelettel meghívja Önt szakmai napjára 2019. november 22-én, pénteken 13 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, Tudástár (6725, Szeged Boldogasszony sugárút 6.)

A szakmai napon szó esik – többek között – a szikes tavak makromintázatának geofizikai, hidrogeológiai és botanikai hátteréről, a Kárpát-medence szikes tavainak különleges algavilágáról, valamint a szikes tavak ökoturisztikájáról.