Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- A Szegedi Tudományegyetemre látogat Iain Lindsay, az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete

2019. november 07.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt és munkatársait  Őexc. Iain Lindsay, az Egyesült Királyság magyarországi nagykövetének brit-magyar kétoldalú kapcsolatokról szóló sajtónyilvános előadására 2019. november 11-én, hétfőn 14 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, földszint 5-ös számú terem (6720, Szeged, Dugonics tér 13.)

A Szegedi Tudományegyetemre látogat 2019. november 11-én Őexc. Iain Lindsay, az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete. A diplomata 14 órai kezdettel előadást tart a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak a brit-magyar kétoldalú kapcsolatokról. Az előadást követően a nagykövet válaszol a hallgatók kérdéseire, és igény esetén a sajtó rendelkezésére áll interjúadás céljából 15 óráig bezárólag.

Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit. Kérjük, részvételi szándékukat és interjúigényüket előre jelezzék a press@rekt.szte.hu címen.