Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Szakmai konferencia az agrárdigitalizációról és a precíziós gazdálkodásról a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán

2019. november 25.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara tisztelettel meghívja Önt A precíziós gazdálkodás ökonómiai összefüggései – Interdiszciplináris értékteremtés az agráriumban című konferenciára 2019. november 27-én, szerdán 10 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

Az agrárdigitalizáció és a precíziós gazdálkodás aktuális kérdéseiről tanácskoznak 2019. november 27-én a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán. A konferencián szó esik – többek között – a precíziós növénytermesztés, kertészeti termelés és állattartás vállalati szintű hatékonysági kérdéseiről és Magyarország Digitális Agrár Stratégiájáról.