Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Richter Tudós Klub a Szegedi Tudományegyetemen

2019. november 26.

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar tisztelettel meghívja Önt a Richter Tudós Klubra 2019. november 27-én, szerdán 16 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Oktatási Központ Ivánovics György terem (6720 Szeged, Dóm tér 13.)

A Richter Gedeon Nyrt. 2004 óta rendezi meg a hazai orvosi egyetemeken nagy érdeklődésnek örvendő Richter Tudós Klub sorozatát. Az előadások célja, hogy az orvosi, gyógyszerészeti tudományos élet aktuális témáit az adott területek elismert szakemberei a résztvevőkkel megismertessék. A Richter Tudós Klubot kiemelten ajánlják az egyetemi hallgatók, a rezidensképzésen résztvevők, valamint a fiatal gyakorlóorvosok, családorvosok és gyógyszerészek figyelmébe, továbbá minden érdeklődőt szeretettel várnak, aki szakmai ismereteit bővíteni kívánja, illetve tájékozódni szeretne a tudományos élet aktuális kérdéseiről.