Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Együttműködési megállapodást köt a Szegedi Tudományegyetem és az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.

2019. november 26.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem közötti együttműködési megállapodás aláírására 2019. november 28-án, csütörtökön 14 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, rektori tárgyaló (6720, Szeged Dugonics tér 13., 2. emelet)

Szakmai együttműködésre kiterjedő megállapodást köt az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. és a Szegedi Tudományegyetem. A megállapodásnak köszönhetően lehetőség nyílik közös szakmai képzési programok kialakítására, így például nyelvszakmai napok, workshopok szervezésére, közös glosszáriumok vagy más szakmai anyagok összeállítására és publikálására.